Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

e5 makas c180

0:07 de bariyere

0:24
0:30
0:34
0:44
0:58
1:14
1:15
1:16
1:27
1:30
1:38
1:59

2:00 da diğer araçlara çarpmasına ramak kalmış gerisine bakmadım zaten böyleleri arada bana da denk geliyor arkasından selektörle kornayı dayıyorum o
anlıyordur ne demek istediğimi

selçuk istedigi kadar arabayı tanısın tamamen sans karşı tarafı da tanıyor mu bu arkadaş acaba patlamasın :eek:
kendımı o arabanın sag koltugunda oturuyomusum gıbı hıssettım.Araba guzel ,çekim güzel,yol musaıt,makaslar güzel ama tabi yapılmaması lazım bole hareketlerın trafıkte.Birine taktırırsın arabanın ucunu sonra o arkada gecıp bıraktıkların teker teker girer sana hic gerek yok:)

Ehliyeti bunların kafasında parçalayacaksın . Marifet değil bu yapıyorlar yolda çoluğuyla çocuğuyla giden ailelerde var birine vursa insanların hayatına zarar . marifetmiş gibi birde adam youtube ye video atmış . Millete zarar vermeye ne hakkı var. :(
helal sana hasan genelde bole hevesler senın yaslarında baslıyor ama sen umarım bu dedıgının arkasında durup araba surmeyı ogrendıgınde bole seler yapmazsın:eek:key:

bisiklet hevesin den gelecek görünüyo :D:D:D:D demi hasanpuhaha
abi bizde gercı hala yasımız genc ama 18 lı yaslarımızda daha ehlıyeti yenı almısız ozamanlar drıft falan hıkaye herkez makas pesındeydı.Cok kaza atlattık Allah korudu gercekten cok sukur bısey basımıza gelmedı.Ama sonra otomobılın amacının bu olmadıgını A noktasından B noktasına gıtmek oldugunu anladık.Umarım Hasan kardesımızde bunu erken anlar.:)

abi bizde gercı hala yasımız genc ama 18 lı yaslarımızda daha ehlıyeti yenı almısız ozamanlar drıft falan hıkaye herkez makas pesındeydı.Cok kaza atlattık Allah korudu gercekten cok sukur bısey basımıza gelmedı.Ama sonra otomobılın amacının bu olmadıgını A noktasından B noktasına gıtmek oldugunu anladık.Umarım Hasan kardesımızde bunu erken anlar.:)
hasan da heves çok maşşallah hasan akıllı anlar şimdden anlamış gözüküyo bakalım:D

hadi bakalım sıdık yarısını baslatıyorum sen bole kullanabılıyomusun mercoyu?:)yoksa yol bılgısayarıylamı kapısıyosun(ortalama yakıt tuketımı):)

haahhaha bu savaş demektir :):) ya aslında bişi dicem ama bi 10 kişi dalarsınız bana ben mersodan önce rav4 ü kullandığım için merso da hiç yakıta bakmıyorum yani ana ekrandada konsoldaki ekrandada müzik açık.Rav4 km'de 1 lira yakıyordu(bnm kullanımımla) ben biraz gaz freni severim hee böyle gitmedim mi hiç bi kere gittim ondada kız arkadaşıma yetişmem gerekiyordu ataşehirden etilere basmıştım ama tabiki bu şekilde dengesiz bi kullanımla diil :)

trafikte insanları tehlikeye atmaya gerek yok sıkılan otobana çıksın

Geri
Üst Alt