Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Vites Sorunu

valla snn arabaya ne oluyo anlayamadım burdan :D o doğuş oto test eden adamın adını soy adını öğrenip direk doğuş oto ana binasını arayıp şikayet edersen hatta bizzat gidersen hem olayın çözülür hemde hediyeler kazanırsın pasta cila boya koruma gibi şeyler :D

Şikayetimi dpğuşn internet stsnden bildrm.Baklm ne snc çıkıcak sorunuda kayadibine göstermeye gidicem bakalım onlar ne diyecek.Gerçi orayada gitmek istemiyorum onlardada ilgi alaka sıfır ama yapck bişey yk :S

Şikayetimi dpğuşn internet stsnden bildrm.Baklm ne snc çıkıcak sorunuda kayadibine göstermeye gidicem bakalım onlar ne diyecek.Gerçi orayada gitmek istemiyorum onlardada ilgi alaka sıfır ama yapck bişey yk :S

kayadibi hakkında bi yorum yapmıyım ama orda dsg sorunundan anlayacak usta varmıdır bilmem bana yok gibi geldi :D doğuşa şikayetini bizzat yap derim sonra peşinden koşuyolar merak etme vw jettam varken çok koşturdum doğuş kartalı ordan çok iyi biliorum :D

geri dönmezlerse gdp şikayt edcm zatn.en çok snrlendğm servs dnşmanına bşy sordm herif takmadı bile ya.

Acıbademde oturuyorum Erhanda acıbademde..istanbul ticarette okuyorum..

forumdan okanda okuyan ömer mızrak ve özgür gönül var :)

esenyurt doğuşa gidin DSG ile ilgili..bilgileri iyi VW den dolayı

aynı özelliklerde başka bir aracı test ettm aynı fakt sizin araçlarda yokmu ya :D

Geri
Üst Alt