Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

DSG Vites Sorunu

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Akrep6153 tarafından paylaşıldı.

1. Akrep6153

Akrep6153 SCW Üyesi

124
    1
    18
    Arkadaşlar yolda seyrederken düşük hızlarda yokuş yukarı bir yola gelince yada yokuş yukarı kalkışta araba vites değişmiyor bayağı bi zorladım bekledim 5. devire geldi vites halende değişmedi bende trptoniğe alarak vitesi değiştim ve bu çok başıma geliyor bütün yokuşlarda nerdeyse yapıyor bunun nedeni nedir acaba.?

Ayrıca bu mtrdan gelen çak çak sesleri nrmalmi vites geçşlernde yapıyor çğnlkla servise srdm dşlilerden geliyor normal diyo.Çok rhtsz edici mahalle aralarnda.

2. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    yokuş çıkarken bendede devirli atıyor ama 5 binde atıyosa onu bilmem serviste bi yazılım güncelleme yenisi varsa yaptır bakalım düzelecekmi.Ses e gelince o ses bendede çıkıyor galiba okadar cam açık geziorum bişiler duyuyorum ama hiç rahatsız etmyor bence birazdaha kullanınca alışıcaksın sesi duymıcaksın :D

3. Akrep6153

Akrep6153 SCW Üyesi

124
    1
    18
    Reis bide bu direksiyon sertleşti gibime geliyor ilk aldığımda aracı çok yumuşaktı fakat şimdi tam tur çevirdiğinde ara ara sertleşmeler oluyo direksiyonda gerçi konuda açmıştım ama onun için servise gtrdm normal diyor bana hiç normal gibi gelmedi :d

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    senn dediğin serteşme eğer hızlı çeviriosan motor onu engeller bak arabaya bindiğinde dene direksiyonu hızlı çeviremezsin :D sertleşir

5. Akrep6153

Akrep6153 SCW Üyesi

124
    1
    18
    Valla anlamadım gitti :D bu buluşmalar ne zaman bende katılmak istiyorum.

6. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Güneşte bırak biraz. Tüy gibi olur =)

7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    cuma günleri organizasyon bölümünü takip et orda yayınlıoruz ne yapıcağımızı
    :D kesinlikle beklerim her türlü aklından geçen sorulara cevap canlı canlı bulabilirsin :D

8. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    :d:d:d

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    eğime göre vites değişim zamanlarını ayarlar zaten ama vitesin sonunu görmesi pek normal değil..

10. Levent07

Levent07 SCW Üyesi

49
    1
    8
    Otomatiğin adı, manuelin tadı :D

Sayfayı Paylaş