Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel motor ısınması?

motor calısmadan aracın içini belirli bir ısıya yani ayarladıgımız ısıya getirerek o ısıda kalmasını saglıyor.. kamyonlarda vardır gece uyurken kullanılır

ama bu işlem motor çalışmıyorken yapılıyor aradaki farkı o

iyiymiş baya.keşke bizim arabalardada öyle birşey olsa.soğuk havada direksiyonu bile tutamıyorum neredeyse

aynen... gökkuşagı gibi bir renk cümbüşüyle reklamları vardı.... harbiden 10 numara olur ama düşünsene sabah evden cıkıp arabaya bindiğinde sıcacık :)

uzaktan kumanda ıle motor calıstıran alarma sıstemlerı var onlardan koy :D benım araba kartlı sıstem olmasa yaptırcaktım sırf dedıgın sey ıcın geceden sıcaga bırakcaktım sabah calıstırıp ıcını ısıtcaktı aynı sekılde motoruda:D

uzaktan kumanda ıle motor calıstıran alarma sıstemlerı var onlardan koy :D benım araba kartlı sıstem olmasa yaptırcaktım sırf dedıgın sey ıcın geceden sıcaga bırakcaktım sabah calıstırıp ıcını ısıtcaktı aynı sekılde motoruda:D

fantazilere bak =)

Geri
Üst Alt