Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dizel motor ısınması?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında glenfiddich tarafından paylaşıldı.

1. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    son günlerde kafamı karıştıran bi konu oldugu için siz değerli scw üyelerine danısmak istedim. sorum su. dizel motorlar malum geç ısınmakta. mevsimde kıs oldugu için klima ısıtmasında sorun yaşanmakta. buz gibi arabda aklıma geldi. yahu adam 100 kusur bin € verip misal bi s 320 cdi alıyor bu adamda benim gibi arabada tirtirtitriyomu yoksa butür lüx arabalarda motordan bağımsız klima sistemimi var?

2. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    sana basit cevap vereyim :D bence o adam motor ısınana kadar klimayı açmıyordur :)

3. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Koltuk ısıtma?

4. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    Abi bizde açmıyoruzda ısınana kadar. . ama yakında açamıcaz zaten derin bi uykuya dalıcaz ondan korkuyorum:D ya citti 0 derece altında bi motorun ısınması en aşağı 4-5 km bide trafik fln sende 5 dk. bu beş dk da adamın kalbi durur ya:D

---------- Post added at 00:01 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

aaa dogru valla Dou bu aklıma gelmedi ...

5. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Aracın ne olduğuna bakmıyor klima sistemi o yüzden koltuk ısıtma gibi güzel bir sistem kullanıyor bunlar ve o sistem motor sıcaklığından bağımsız çok kısa sürede titremekten kurtarıyor seni.

6. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Şahsen ben klima vs. açmıyorum kışım koltuk ısıtma yeterli oluyor...

7. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    vebasto

8. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    aynen bende koltuk ısıtma kullanıyorum .. ama bı sure sonra sıcagı ufluyorkı klıma zaten acılmaz norma havalandırma acmak lazım

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    bende kışın araba ısınana kadar acmıyorum klimayı hemen koltuk ısıtmaları acıyorum.

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    vebasto yaptırabilirsin X5 de var mesela

Sayfayı Paylaş