Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel motor ısınması?

Konunun sağlığını bu kadar düşünüyosun madem, yazımdaki ilgili kısımdan alıntı yapıp cevap verebilirdin Emre. Daha geçen gün Cezmi Abi uyardı bu konuda. Herkes bu aile için üzerine düşen görevi yapmalı.

üzerime dşeni yaptım zaten. neyse uzatmaya gerek yok.

orda Görkem arkadasımız vebasto yaptırabilirsin demiş pahalı bişeymi bu vebasto?

Senle ters düşmek istemiyorum. şimdi dediğin postlara baktım gerkesiz değilde orda sıradan makarlar olmuş hatta çokta keyif aldım okurken özellikle Serhat abinin yazdıgını... Ama senin postun ayrı bi platform normalde yazdıklarını ciddiye alırımda burda suabru bilmem neyapmış, apayrı bi yazı olmuş tamam güzel bilgiler ama bizim yazdıklarımız ak seninin yazdıgın kara.. yoksa güzel bilgiler. teşekkürler...

Hakkaten bu vebasto nerede kaça yaptırılır bilen var mı acaba? Benim okul Rumelifenerinde dersten çıkıp Sarıyere gidene kadar ısınmıyor araba.:(

orda Görkem arkadasımız vebasto yaptırabilirsin demiş pahalı bişeymi bu vebasto?

http://www.webastoshowroom.com/warranty.html

---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:37 ----------

Ayrıca araç yelpazesinde Seat markası yok:
http://www.webastoshowroom.com/index02.html

---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:38 ----------

Webasto taktırabileceğiniz yerler:
http://www.webastoshowroom.com/locator/locator_main.html

Senle ters düşmek istemiyorum. şimdi dediğin postlara baktım gerkesiz değilde orda sıradan makarlar olmuş hatta çokta keyif aldım okurken özellikle Serhat abinin yazdıgını... Ama senin postun ayrı bi platform normalde yazdıklarını ciddiye alırımda burda suabru bilmem neyapmış, apayrı bi yazı olmuş tamam güzel bilgiler ama bizim yazdıklarımız ak seninin yazdıgın kara.. yoksa güzel bilgiler. teşekkürler...
Yiğit'le Emre'nin yaptığı, sarsıntı tartışmasının neresi konuyla alakalı? Yanlış anlama bende nerde hata yaptığımı öğrenmeye çalışıyorum ya da bana has bişey olup olmadığını..

Yiğit'le Emre'nin yaptığı, sarsıntı tartışmasının neresi konuyla alakalı? Yanlış anlama bende nerde hata yaptığımı öğrenmeye çalışıyorum ya da bana has bişey olup olmadığını..

ben burda kişi kayırması vb. bişey yapmıyorum bunu öncelikle belirtmek isterim. şimdi tekrar baktım orda konu kayması olmuş bu olan bişey. sen birden 'pat' diye bi post eklemişsin. galiba aradaki ince detay bu.

ben burda kişi kayırması vb. bişey yapmıyorum bunu öncelikle belirtmek isterim. şimdi tekrar baktım orda konu kayması olmuş bu olan bişey. sen birden 'pat' diye bi post eklemişsin. galiba aradaki ince detay bu.
Eklediğim post bir önceki sayfada yapılan muhabbetin cevabı. Sen konu sahibi olarak o mesajlara, "arkadaşlar konuyu saptırmayın" demezsen, bende o mesajlara cevap yazma hakkını kendimde bulurum. Ya da bir uyarı yapma ihtiyacı hissediyorsan herkese yaparsan bende kişisel olarak algılamam. Ki, konuyu oraya getiren ben değilim.
Neyse zaten, ben anlayacağımı anladım.

Geri
Üst Alt