Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dip mi Leylekmi sizce..

Konu, 'Teknik Destek' kısmında KeChİ tarafından paylaşıldı.

1. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    Arkadaşlar aracıma bu aralar bir kaç işlem yapıorum bunlardan en güzelide akşam kadir (redline) kardeşim tarafından huzurunuza sunulcak ama size sormak istediğim bir konu var herkes arabayı bas bas diyor ve elimdede göksenin kardeşimizin hediye ettiği 5 lik eicbach yay var ama biraz işlem görmüş daha da dip olucak araba ben bu yayları cumartesiye kadar taktırmakla taktırmamak arasında kaldım ankarada yollar malum, arada arabaya bi kaç kişi biniyor ne dersiniz bu yayları taktırayımmı yoksa taktırmıyımmı farklı bir model yaymı takayım yoksa standart leylekmi gezeyim.. kararsızım aracım 1.6 staylance ağırlık açısından bilginize sunarım şimdiden teşekkürler ilginiz için..:D

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ben basık arabayı sadece park halinde seviyorum kullanırken en ufak tümsekte sıkıntı yaşanıyor

EmreKLKSZ, s.aydin, 38alee ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    Aynen abi bende senin gibi dururken karşıdan bakarken çok hoşuma gidiyor ama binip sürerken en ufak tık sesi insanın canını sıkıor morali bozuluor ayrıca ankara şartlarından bahsedioruz he sokakta her caddede bir çalışma çukur tümsek herkes tak diyor diye takıcam biliyorum çok güzel durucağını şuanki şirin haliyle ..(şirin dedim çünkü o bir şirin leon oldu akşama resimleri görürsünüz)

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    yay taktıracak ve yollarda kaymak gibi değilse 3,5 lik taktır derim.

5. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    ondada inmiyormuş abi taktırdığıma değmezmiş kafam çok karışık. Bu arada resimleri face te paylaştım siteye atarken sorun yaşıorum akşama kadir beyimiz atarsa görürsünüz ona göre gerek varmı soylersiniz arkadaşlar..:cool:

6. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    sen gezemessin basık araçla keçi vazgeç o sevdadan

7. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    :confused:niye bizim neyimiz eksik. Ben o eski Keçi deilim Nick imide deişiorum artık SmurF olcam ahahahhaha puhaha

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kesinlikle Bende:eek:key:

Bunu beğendi. KeChİ bunu beğendi.
  9. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    atu3apu6.jpg

Şöyle bir görüntü güzel olmaz mı sizce :) Bu kadarı abartılıdır da, bundan 2-3 cm yüksek olsa kafi :)

kfy ve Çöllü bunu beğendi.
  10. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    murat bende o şekilde istiyorum elimdeki yay baya indircek gibi duruyor napıcağımı bilmiorum öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum..:D

Sayfayı Paylaş