Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dip mi Leylekmi sizce..

en az 5 cm basman lazım bu aracı keçi kardeş :)

5 çok 4 lük HR tak yada 3,5 FK tak eminimki hem konfordan o kadar ödün vermemiş olursun hemde ön takım bozulma ve altını sürtme veya vurma durumların azalacaktır.

Araba benimlemi yasayacak ben basarim yere

ya nekadar bos bı adam sın ve bos bı konu acmıssın ya takarsın 40 tl ye baktın bıonemıyosun sokersın olm ayrıca ıgrenc duruyo yuksek araba

ya nekadar bos bı adam sın ve bos bı konu acmıssın ya takarsın 40 tl ye baktın bıonemıyosun sokersın olm ayrıca ıgrenc duruyo yuksek araba
40 tly taktırıyorsan hadı bugun taktıralım 100 tl dıorlar hemde arabanın altnı vurması cabası elımdekı yaylar cok ındırcekmışşş:( (bu arada sen yay ayarlıcaktın ne oldu...)puhaha

ya sen ne bos adamsın ben sana zaten gecen gun 40 tl dedımmı demedım bos mu konusyorum yalanmı soluyorum hayatında gormedıgın kadar yay taktırdım ben!!cevrendekı ark sor onlarda aynı yerde taktırdıcogu .bugun gel hemen taktıralım falan reklam kokan laflar

40 tly taktırıyorsan hadı bugun taktıralım 100 tl dıorlar hemde arabanın altnı vurması cabası elımdekı yaylar cok ındırcekmışşş:( (bu arada sen yay ayarlıcaktın ne oldu...)puhaha

ya sen ne bos adamsın ben sana zaten gecen gun 40 tl dedımmı demedım bos mu konusyorum yalanmı soluyorum hayatında gormedıgın kadar yay taktırdım ben!!cevrendekı ark sor onlarda aynı yerde taktırdıcogu .bugun gel hemen taktıralım falan reklam kokan laflar
bende aynı yerde taktırdığımdan inanırım yani:D

Geri
Üst Alt