Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dip mi Leylekmi sizce..

murat şener kardeşimin aracının aynını yaptır coillll

şuan coil e giremem çünkü 2 bin cıvarı harcadım ve dahada harcıyacagım yerler var. Ankarada kapak bir şirin leon yapıorum leon yapıorum.. resmleri akşam kadir atıcak inş beğenirsiniz..(şirin leon)puhaha

sen fotoları atana kadar ben ikinci kez gördüm seni gez sen tunalıda renk uyumun on numara olmuş acil basman lazım aracı:) rengi burda yazmıyorum merak etsin scw:)

Yaylı kullanan yaydan vazgeçemez ;) sen basmana bak.. :)

IMG-20120414-00386.jpgBirde böyle bakın ;)

Ekli dosyalar

• IMG-20120414-00386.jpg
    IMG-20120414-00386.jpg
    96.4 KB · Görüntüleme: 22
Güzellik acı verir, konfordan ödün vermek gerekir. Güzel görünüm mü, konfor mu? Siz seçin...

Yalnız benim tavsiyem yalnızca yay ile yapacaksanız yapmayın, doğru bir uygulama değil ve uzun süreli kullanımda araca zarar verir. Amortisör ve yay etle tırnak gibi ayrılmaz, birbirinin eşleniği parçalardır.
O yüzden doğru olan araca uygun kaliteli, sertlik yumuşaklık ve yükseklik ayarlı bir coilover takmak. Kullandığınız yollara, yüke, tümseklere göre en uygun ayarı yaparsınız, konfordan kaybınız minimum olur ama on numara görünüm, düzgün yolda iyi bir yol tutuş ve daha yüksek azami hız elde edersiniz.

Tabiki çok daha pahalı bir çözüm ama değer.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
kesinlikle dip taraftarıyım:eek:key: ben şahsen 9 cm kullanıyorum:eek:

aracımın resimleri sonunda siteye konuldu sizce kaçlık ne marka kullanmalıyım..:(

Arkadaşlar aracıma bu aralar bir kaç işlem yapıorum bunlardan en güzelide akşam kadir (redline) kardeşim tarafından huzurunuza sunulcak ama size sormak istediğim bir konu var herkes arabayı bas bas diyor ve elimdede göksenin kardeşimizin hediye ettiği 5 lik eicbach yay var ama biraz işlem görmüş daha da dip olucak araba ben bu yayları cumartesiye kadar taktırmakla taktırmamak arasında kaldım ankarada yollar malum, arada arabaya bi kaç kişi biniyor ne dersiniz bu yayları taktırayımmı yoksa taktırmıyımmı farklı bir model yaymı takayım yoksa standart leylekmi gezeyim.. kararsızım aracım 1.6 staylance ağırlık açısından bilginize sunarım şimdiden teşekkürler ilginiz için..:D
TAK TAK TAK TAK ... Ve Gör Şeyii.... ııı Tabla fişekleri bumbum ama karar senın ben elımden gelenı yaptım :D sımdı sıra sende yarın 3 e kadar 18 lastık bul bana :D

Geri
Üst Alt