Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra and type r

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayberk son yazdığım mesajın içinde Cupra kelimesi geçti mi? İşin şekli bu ise FD-2 nerden çıktı? videolarda ne FD-2 ne de FN-2 var ne sen gelene kadar bunların yazılmışı var?
Konu, Cupra Type-R değil mi?
Siz Evo X'le kıyasladınız bende videosunu koydum.
Şemun son kasa Type-R olsa, iş daha farklı olurdu demiş, bende son kasa 2 tip Type-R'ın olduğunu söyledim.
Kendi kendime yazdığım bişeyler yok yani..

Konu, Cupra Type-R değil mi?
Siz Evo X'le kıyasladınız bende videosunu koydum.
Şemun son kasa Type-R olsa, iş daha farklı olurdu demiş, bende son kasa 2 tip Type-R'ın olduğunu söyledim.
Kendi kendime yazdığım bişeyler yok yani..

:) Ayberk seninle tanışmayı çok isterim gerçekten...

Şemun yeni Type-R dedi sen de FD-2 dedin...Şemunun bahsettiği %99 eminim ki FN-2 dir.

Ben madem FD-2 Sedan o zaman klasmanına göre bi araçla kıyaslansın dedim bana gittin eyvallah sağol EVO X ile videosunu buldun arada gene sağol 135i , Cayman S falan sıkıştırdın ;)

Üye olduğum başka otomobil modifiye forumu da var.Orada da bu konu sanırım 4-5 defa açıldı her seferinde kavga-dövüş-tehdit kapandı ki orası marka forumu da değil.Umarım bu konu öyle olmaz :) Çünkü gerçekten dediğini kanıtlamak istiyosun ve Honda'yı da sevdiğin belli

Kor ateştir içimdeki gençlik ateşi ozaman....

---------- Post added at 00:58 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

:D bu geçmek mi? dikkat edersen daha önceki mesajlarımda zaten kilo farkını yazdım ayrıca videodaki 2 CTR den 2 kişi yürüyen piyasada yok :D tek kişi yürüyen de Cupra'nın rüzgarına takılmış yürüyo işte...

Buradaki ince espriyi söyle bir video ile süslendirmek isterim...

Tavugu Honda olarak düşünelim Lütfen...

http://www.youtube.com/watch?v=MwxhWmUR6iU

:) Ayberk seninle tanışmayı çok isterim gerçekten...

Şemun yeni Type-R dedi sen de FD-2 dedin...Şemunun bahsettiği %99 eminim ki FN-2 dir.

Ben madem FD-2 Sedan o zaman klasmanına göre bi araçla kıyaslansın dedim bana gittin eyvallah sağol EVO X ile videosunu buldun arada gene sağol 135i , Cayman S falan sıkıştırdın ;)

Üye olduğum başka otomobil modifiye forumu da var.Orada da bu konu sanırım 4-5 defa açıldı her seferinde kavga-dövüş-tehdit kapandı ki orası marka forumu da değil.Umarım bu konu öyle olmaz :) Çünkü gerçekten dediğini kanıtlamak istiyosun ve Honda'yı da sevdiğin belli
Bende tanışmak isterim Tolunay Abi :)
Burada da bu konu her açıldığına kıyametler kopuyo aratmaz diğer tarafı :D
Honda'ları seviyorum. Ancak VW, Seat, vb. markaları da seviyorum. Nitekim bindiğim araçta neticede Seat ve Cupra. Ama japonların, performans konusunda dünyanın 1 numarası olduğu gerçeğini kabullenmiş bi Seat Cupra kullanıcısıyım ben..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt