Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra and type r

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaten ılk vıdeodakı type r ın en ıyısı bırde son kasa cıvıc type r olsa fark dahada cok acılırdı...

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

bıraz once araba dergısı aldım karsılastırma vardı ve araclara hen yonden bakılıp test edıldı sıralama bole cıktı....

1- scırocco R
2-cupra R
3-bmw 1.30i
4- ford focus RS
5- megane RS
6- mazda MPS

degerlendırme sadece performan degıl aklınıza gelecek hersy hesaba katıldı...

Acaba neden Type-R yok :D ya da neden Astra OPC ?

astranın yenı gelıcek olan motorları bayagı yuksek guce sahıp olacakmıs

Bu konu altına, Cupra şöyledir, Type-R böyledir yazmıyorum. Sadece çok kısa ve net bir cevap yazıcam. 280km/h ile giden Cupra'yı, eklenen video'daki Type-R nasıl geçer sorusunun cevabını da vermiş olayım.
http://www.streetfire.net/video/leon-cuprar-vs-ctr-al_174324.htm

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

Not: Eklediğim video, aynı adamların çektiği, aynı araçların yaptığı denemedir.

adam en sonda gaz kesiyor ondan sonra tayyar yanaşabiliyor. başından sonuna kadar tayyar ancak plaka okuyor. videonun özeti bu :)

adam en sonda gaz kesiyor ondan sonra tayyar yanaşabiliyor. başından sonuna kadar tayyar ancak plaka okuyor. videonun özeti bu :)
O hızlarda giderken, ayağını gazdan çektiğin zaman, altındaki arabanın nası yavaşlayacağını biliyo musun Emre?
280'le 2 arabayı yanyana koy, birinden gaz kes, diğeri yanından mermi gibi fırlar gider.
2 arabanın videosu koyulmuş, doğru-yanlış yorumlar yapılmış. Aynı araçların, başka bi videosunu koydum, şimdi de Cupra gaz kesmiş, Type-R ondan geçmiş vs. vs.
Peki Cupra büyük :D

Bu konu altına, Cupra şöyledir, Type-R böyledir yazmıyorum. Sadece çok kısa ve net bir cevap yazıcam. 280km/h ile giden Cupra'yı, eklenen video'daki Type-R nasıl geçer sorusunun cevabını da vermiş olayım.
http://www.streetfire.net/video/leon-cuprar-vs-ctr-al_174324.htm

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

Not: Eklediğim video, aynı adamların çektiği, aynı araçların yaptığı denemedir.

:D bu geçmek mi? dikkat edersen daha önceki mesajlarımda zaten kilo farkını yazdım ayrıca videodaki 2 CTR den 2 kişi yürüyen piyasada yok :D tek kişi yürüyen de Cupra'nın rüzgarına takılmış yürüyo işte...

zaten ılk vıdeodakı type r ın en ıyısı bırde son kasa cıvıc type r olsa fark dahada cok acılırdı...
Son kasa Type-R dersen, yanlış olur Şemun. FN2 Type-R ve FD2 Type-R olarak 2 çeşidi vardır son kasanın. FD2 emin ol Cupra'nın içinden geçer :)

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

Video ortada.Bahsi geçen arkadaşlar tersini mi iddia edecekler?

:D bu geçmek mi? dikkat edersen daha önceki mesajlarımda zaten kilo farkını yazdım ayrıca videodaki 2 CTR den 2 kişi yürüyen piyasada yok :D tek kişi yürüyen de Cupra'nın rüzgarına takılmış yürüyo işte...
2 yorum da sana ait.
1. yorumun, 2.'sine cevap niteliğinde.

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

Bu arada yaşı yeni gördüm. Sen diye hitap etmişim kusura bakmassan Tolunay Abi :)

O hızlarda giderken, ayağını gazdan çektiğin zaman, altındaki arabanın nası yavaşlayacağını biliyo musun Emre?
280'le 2 arabayı yanyana koy, birinden gaz kes, diğeri yanından mermi gibi fırlar gider.
2 arabanın videosu koyulmuş, doğru-yanlış yorumlar yapılmış. Aynı araçların, başka bi videosunu koydum, şimdi de Cupra gaz kesmiş, Type-R ondan geçmiş vs. vs.
Peki Cupra büyük :D

en sondaki uğultuyu dinle. adam yavaşça gazdan çekmeye başladığı an ses kesiliyor motordan gelen ses azalıyor.

nitekim 280 le onu o şekilde geçebilmesi için minimum 300+ yapması lazım o tayyarın ki 270 gibi bir hızdan 1 2 sn içinde 300 e çıkamazsın.

sonuç olarak kendi eklediğin videoda bile tek kelime gibi iddialı laflarını görmezden gelirsek her zamanki kıvırma tavrına devam.

Son kasa Type-R dersen, yanlış olur Şemun. FN2 Type-R ve FD2 Type-R olarak 2 çeşidi vardır son kasanın. FD2 emin ol Cupra'nın içinden geçer :)

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

2 yorum da sana ait.
1. yorumun, 2.'sine cevap niteliğinde.

FD-2 sedan değil mi? Ne alaka?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt