Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra and type r

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim kimi 7 diriyor şimdi? Ama bu 7 dirme +18 olmasın Pls...

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

senı sevmeyen olsun aybo:)

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

7(sewen) 7(sewen) e:)

7Up la alakası varmı bu işin?

bı tayyar ı cupra nın ıcınden gecırmek

once bır cupra bulunur ıcınden motoru sokulur 1.6 8v motor takılır bunu goren type r hemen hadı kalkalım der (cunku ıcınde yılların verdıgı bır kuyruk acısı vardır ve ıntıkamını alacaktır )hemen kalkılır ve tayyar cupra nın ıcınden gecer gıder gıder cupra aynada kaybolur ama yolunda gıtmeyen bı sey vardır tayyar ın frenlerı tutmuyordur oda artık pıyasadakı patlak tayyar lar arasına katılmıstır

Özel üretimden bahsetmiyorum Emre. FD2 Type-R özel üretim değildir.
Özel üretim, Mugen RR ve Mugen RR experimental specdir. Ve Cupra'nın hiçbir özel üretimiyle kıyaslanamayacak kadar hızlı araçlar.

benm söylediklerimde özel üretim değil zaten. aç seatın uluslararası sitesini değerlere bak oralada görünüyor seri üretim modelleri.

sonuç olarak tayyar tokatı yemişmi yemiş ancak cupra izin verince geçebilmiş gerisi senin nayır nuran nonda geçilemez nayır nolamaz modundan başka bir şey değil.

tayar açıkç rezil rüsva olmuş.

---------- Post added at 08:16 ---------- Previous post was at 08:14 ----------

bı tayyar ı cupra nın ıcınden gecırmek

once bır cupra bulunur ıcınden motoru sokulur 1.6 8v motor takılır bunu goren type r hemen hadı kalkalım der (cunku ıcınde yılların verdıgı bır kuyruk acısı vardır ve ıntıkamını alacaktır )hemen kalkılır ve tayyar cupra nın ıcınden gecer gıder gıder cupra aynada kaybolur ama yolunda gıtmeyen bı sey vardır tayyar ın frenlerı tutmuyordur oda artık pıyasadakı patlak tayyar lar arasına katılmıstır

yok bence cupra görünümlü 1,6 yı geçer :D

type r adı altında herhangi bir konu açılmasın artık yeteri kadar bilgi sahibi olduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt