Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra and type r

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ona bakarsan türkiyeye gelmeyen özel cupralarda var seri üretim. o geçemedi diğer içinden geçer falan bunlar basit numaralar.

en sondaki uğultuyu dinle. adam yavaşça gazdan çekmeye başladığı an ses kesiliyor motordan gelen ses azalıyor.

nitekim 280 le onu o şekilde geçebilmesi için minimum 300+ yapması lazım o tayyarın ki 270 gibi bir hızdan 1 2 sn içinde 300 e çıkamazsın.

sonuç olarak kendi eklediğin videoda bile tek kelime gibi iddialı laflarını görmezden gelirsek her zamanki kıvırma tavrına devam.
Sonuç ortada. Type-R geçmiş mi? Geçmiş.

Son kasa Civic, hatchback ve sedan bildiğiniz gibi. Ve 2'sinin de Type-R'ı üretildi. Ülkemize sadece FN2 geldi. FD2'de son kasa olduğuna göre ve Type-R'ı olduğuna göre..

O zaman EVO X falan bulsun kendine ya da ne biliyim sedan başka bişeler bulsun :) Cupra ile uğraşmak istiyosa da Cupra R bulsun :D Sonuçta maksimum hızda şasi uzunluğu etkiler ;) gerçi specleri nedir bilmiyorum ama Cupra'nın içinden geçer dediğine göre bi kanıtın vardır.Çok net konuşuyosun çünkü...Varsa bir video paylaşır mısın?

ona bakarsan türkiyeye gelmeyen özel cupralarda var seri üretim. o geçemedi diğer içinden geçer falan bunlar basit numaralar.
Özel üretimden bahsetmiyorum Emre. FD2 Type-R özel üretim değildir.
Özel üretim, Mugen RR ve Mugen RR experimental specdir. Ve Cupra'nın hiçbir özel üretimiyle kıyaslanamayacak kadar hızlı araçlar.

O zaman EVO X falan bulsun kendine ya da ne biliyim sedan başka bişeler bulsun :) Cupra ile uğraşmak istiyosa da Cupra R bulsun :D Sonuçta maksimum hızda şasi uzunluğu etkiler ;) gerçi specleri nedir bilmiyorum ama Cupra'nın içinden geçer dediğine göre bi kanıtın vardır.Çok net konuşuyosun çünkü...Varsa bir video paylaşır mısın?
Burada Evo X, 135i ve Cayman S ile kıyaslaması var.
http://www.youtube.com/watch?v=pK1BB4RRi3I

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

O video için Type-R geçmiş mi diyosun?
İlk video için siz ne diyosunuz?

Burada Evo X, 135i ve Cayman S ile kıyaslaması var.
http://www.youtube.com/watch?v=pK1BB4RRi3I

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

Maşallah Honda dışında hepsi çok güzel :D özellikle 135i ve Cayman S ben burdayım diyor.Tamam Honda hızlıdır vs.vs. Sokağa çıkalım kaç kişi bu araçlar araısndan Honda'yı tercih eder? Sonuçta herşey performans değil?

---------- Post added at 02:38 ---------- Previous post was at 02:36 ----------

Ayberk bence geçmek denen kavram en azından arada 2-3 boy olduğunda olur...Kafa göstermek falan bunlara geçmek olarak sayıyorsan tamam geçmiştir.Şurda 2 araba için birbirimizi kıracak değiliz

Maşallah Honda dışında hepsi çok güzel :D özellikle 135i ve Cayman S ben burdayım diyor.Tamam Honda hızlıdır vs.vs. Sokağa çıkalım kaç kişi bu araçlar araısndan Honda'yı tercih eder? Sonuçta herşey performans değil?

tolunay bey katılıyorum size bencede herşey performans değil.hem cayman s ve 135i nın arasıdna honda mı :D:D

Ben bu video'yu ekleyene kadar iş başkaydı şimdi herşey performans değil oldu :) Onada tamam.
O arabaları sokağa koyduğumuz zaman, kaç kişinin Type-R, kaç kişinin Cupra aldığı açıkça görülüyo zaten.
Ya da hangi araçlar için, renkli vidasına kadar aftermarket parçalarının olduğu da görülüyo.

Ben bu video'yu ekleyene kadar iş başkaydı şimdi herşey performans değil oldu :) Onada tamam.
O arabaları sokağa koyduğumuz zaman, kaç kişinin Type-R, kaç kişinin Cupra aldığı açıkça görülüyo zaten.
Ya da hangi araçlar için, renkli vidasına kadar aftermarket parçalarının olduğu da görülüyo.

Ayberk son yazdığım mesajın içinde Cupra kelimesi geçti mi? İşin şekli bu ise FD-2 nerden çıktı? videolarda ne FD-2 ne de FN-2 var ne sen gelene kadar bunların yazılmışı var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt