Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çöllü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çöllü kendisi yazacak sıkıntı yok banlanması kaldırıldı kaldığımız yerden devam

bide arkadaşlar biri banlandıysa yazılarını niye siliyosunuz bırakın bizde görelim en azından bizde kim haklı haksız bilelim on göre tepki verelim böyle gereksiz ateşlen meler olmasın

sabah açtığım konuda yok ortada. yönetim açıklama yapsın diye konu açmıştım.
yönetimden bir isteğim daha var hadi selçuğu banladınız, mesajlarını neden siliyosunuz onuda geçtim olayı çözmeye çalışan üyelerin mesajlarını ve açtıkları konular neden siliniyor.

Değerli dostlar dün akşam yazışmalara şahit olmuş biri olarak söylüyorum, (her yazılanı okudum, ban olana ve silinene kadar olan bütün yazıları.) karşılıklı yazılanlarda hakaret içeriği kesinlikle yok. karşılıklı sitemkar cümleler okudum ben, bu cümlelerin dışında herhangi bir şey yoksa kimse kusura bakmasın bu ban hak edilmiş bir ban değildir. bizler eğer aile olduğumuzu iddia ediyorsak kişisel düşünce ve kantarında olan sözlere her daim olumlu bakmak zorundayız. saygıdeğer adminlerden bu konunun irdelenmesini ve olayın aydınlatılıp herkese bilgi vermeleri gerekliliği olduğunu düşünüyorum. sonuç olarak benim bu olaydan ötürü siteye bakış açım değişebilir, haksız yere ise bu ban ben ayrılıyorum, eğer haklı yere ise aydınlatılmayı bekliyorum. amacım konunun tartışılması aşındırılması değildir yanlış anlaşılmasın. bu konu bende olduğu kadar diğer üyelerde de tepkiler oluşturacak farkında mısınız bilmem.
biri gelir biri gider bu iş böyledir mantığı bence ziyadesi ile sıkıntılı bir düşünce tarzıdır. her gelen kardeşimizdir, burada olduğu sürece çok büyük terbiyesizliği yoksa kimse kimseyi silip atamaz. aileye yakışmaz bu . herkes birbirine sahip çıkmalı ki AİLE olduğumuzu anlayalım. hata yaptığında hatası söyleyelim ki aile olalım.
Saygıılar.

Değerli dostlar dün akşam yazışmalara şahit olmuş biri olarak söylüyorum, (her yazılanı okudum, ban olana ve silinene kadar olan bütün yazıları.) karşılıklı yazılanlarda hakaret içeriği kesinlikle yok. karşılıklı sitemkar cümleler okudum ben, bu cümlelerin dışında herhangi bir şey yoksa kimse kusura bakmasın bu ban hak edilmiş bir ban değildir. bizler eğer aile olduğumuzu iddia ediyorsak kişisel düşünce ve kantarında olan sözlere her daim olumlu bakmak zorundayız. saygıdeğer adminlerden bu konunun irdelenmesini ve olayın aydınlatılıp herkese bilgi vermeleri gerekliliği olduğunu düşünüyorum. sonuç olarak benim bu olaydan ötürü siteye bakış açım değişebilir, haksız yere ise bu ban ben ayrılıyorum, eğer haklı yere ise aydınlatılmayı bekliyorum. amacım konunun tartışılması aşındırılması değildir yanlış anlaşılmasın. bu konu bende olduğu kadar diğer üyelerde de tepkiler oluşturacak farkında mısınız bilmem.
biri gelir biri gider bu iş böyledir mantığı bence ziyadesi ile sıkıntılı bir düşünce tarzıdır. her gelen kardeşimizdir, burada olduğu sürece çok büyük terbiyesizliği yoksa kimse kimseyi silip atamaz. aileye yakışmaz bu . herkes birbirine sahip çıkmalı ki AİLE olduğumuzu anlayalım. hata yaptığında hatası söyleyelim ki aile olalım.
Saygıılar.
Sadece [MENTION=25109]LeonStyle[/MENTION] kardesımın paylastıkları resımlerde olan konusmalar yuzunden olmussa yazık olmus.Ama banlanan kısı yane selcuk abı baslatmamıs olayı.Herboyle durumda ban yapılcaksa vay bu su sıtenın halıne...

telefonu olan bir arkadaş arayıp kendisinden rica edebilirmi siteye gelip bir yazı yazsın herkez olup biteni bilsin kesin ve net çözüm bu olsa gerek , haa durumu müsait değildir büyük ihtimal (eşi sanırım doğum yapıcak) yada belkide artık hiç girmek dahi istemeyebilir

telefonu olan bir arkadaş arayıp kendisinden rica edebilirmi siteye gelip bir yazı yazsın herkez olup biteni bilsin kesin ve net çözüm bu olsa gerek , haa durumu müsait değildir büyük ihtimal (eşi sanırım doğum yapıcak) yada belkide artık hiç girmek dahi istemeyebilir
fevzi konuştum yazacak ama şuan okulda akşam eve gidin ce yazacak mış

Saygıılar.
Sizi ziyadesiyle tebrik ederim.cok ama çok güzel bir Yazı yazmışsınız. Bu siteden kimler gelip gitmiş hepsini öğrendim arkadaşlardan. Bu yazdiklarini yapacak yonetimi ben göremiyorum burda ne yazikki.varmi boyle birşey sitenin en sevilen insanlarindan biri yoneimin haberi bile olmadan bir admin tarafindan fevri davranılıp süresiz banlaniyor.suc ne ceza ne ? Bu kadar ağır olmamalı. Sonradan tepkiler gelince biz açtık uyeligini kendisi aciklama yapicak.ya arkadaslar neyin aciklamawini yapacak Çöllü bana biri bunu izah edebilirmi ? Kendisiyle sabahtan beri konuşuyoruz. Yazacak birsey yokki diyor .neyse kendisini ikna ettim Birazdan gerekli açıklamayı yapacak kendisi ama hiçbirşey eskisi gibi olmayacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt