Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çöllü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaten organizsyon resimlerinde konvoy halindeki resimlerde gördükçe iç geçiriyorum inşallah diyim ben de [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] nün de dediği gibi tanışma fırsatları olur...

Bu konuda kendisine olan saygı ve sevgi anlatılmış zaten gerisi tefarruat.

Hasan kardeşimin paylaştığı o resimlerden sonra ben Çöllü (selçuk)'a hak veriyorum , ayrıntıyı benimle birlikde bilmeyen onlarca arkadaşımın olduğunu sanıyorum , bence yakışmamış eğer hasan'ın paylaşmış olduğu resimlerden sonra ve tamamıyla o yazışmayla kaynaklanıp böyle birşey söz konusu var ise gerçekden durum çok kötü . Çöllü (selçuk) her ne kadar iyi tanımıyor olsamda bu yapılandan sonra banı açılsa yada açılmasada birdaha siteye gireceğini sanmıyorum , ve tekrar yinelemek istiyorum yapılan kendisine YANLIŞ'tır

belki bende bu açıklamadan sonra yönetim tarafından uyarılıcam belkide atılabilirim ama varsın olsun , resimlerden sonra kendisinin yanındayım ,

Not : bu yazım ne ortalığı dahada ateşlemek nede birilerini birilerine kışkırtmaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt