Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çöllü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu yaradana gurban..oğul oğul...Babam yiğitin peşinden hep böyle der..Sanırım tam yeri bide ben hak'ı hak edene vermiş olayım..
Korhancım duygularınla bir çok arkadaşımız aynı paraleldedir buna bende dahil seni gayet iyi anlıyorum..Seni seviyoruz ÇÖLLÜ ve böyle bir güzel insanı tanıma şansını yaratan SCW'ye tekrar teşekkür ederim...iyiki varsın çöllüm iyiki varsın SCW. @Çöllü

@çöllü balıkesirin bağrından kopan efe gerek saygın gerek efendiliğin gerek kişiliğin takdire şayandır yardımseverliğin örnek gösterilir ne diyim iyiki varsın iyiki scw de var senin gibi kardeşleri tanıdık seviyorum ulan seni!!!!!

Onu yaradana gurban..oğul oğul...Babam yiğitin peşinden hep böyle der..Sanırım tam yeri bide ben hak'ı hak edene vermiş olayım..
Korhancım duygularınla bir çok arkadaşımız aynı paraleldedir buna bende dahil seni gayet iyi anlıyorum..Seni seviyoruz ÇÖLLÜ ve böyle bir güzel insanı tanıma şansını yaratan SCW'ye tekrar teşekkür ederim...iyiki varsın çöllüm iyiki varsın SCW. @Çöllü
İlk mesajımı hatırlıyosun tanışma fırsatı buluruz demiştim.. Gönüller bir olduktan sonra gerisi boşmuş onu anladım.. taa karslardan geldik döndük dolaştık.. Abi olduk Kardaş olduk.. Asıl Ben Sen Gibi Dostlara Sahip Olduğum için Müteşekkirim SCW'ye Gardaş, inşallah daim olacak..
Dostun Dostum, Düşmanın Düşmanımdır..

@çöllü balıkesirin bağrından kopan efe gerek saygın gerek efendiliğin gerek kişiliğin takdire şayandır yardımseverliğin örnek gösterilir ne diyim iyiki varsın iyiki scw de var senin gibi kardeşleri tanıdık seviyorum ulan seni!!!!!

Abim :)

Beyaz Cuprayla ilk defa geldiğin günü (menekşe)anahtarı bana Hoyratça değil, Gönlü Bol bi şekilde tevazuyla uzatışını, sitede resim nerden Yükleniyor kardeş Dediğin Zamanları hatırladım şimdi.. Ozamanda demiştim ulan bu adamın gittiği yoldan gidilir, ettiği söz dinlenilir diye.. Hakkaten iyi ki bende Seni Tanımışım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt