Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çöllü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizi ziyadesiyle tebrik ederim.cok ama çok güzel bir Yazı yazmışsınız. Bu siteden kimler gelip gitmiş hepsini öğrendim arkadaşlardan. Bu yazdiklarini yapacak yonetimi ben göremiyorum burda ne yazikki.varmi boyle birşey sitenin en sevilen insanlarindan biri yoneimin haberi bile olmadan bir admin tarafindan fevri davranılıp süresiz banlaniyor.suc ne ceza ne ? Bu kadar ağır olmamalı. Sonradan tepkiler gelince biz açtık uyeligini kendisi aciklama yapicak.ya arkadaslar neyin aciklamawini yapacak Çöllü bana biri bunu izah edebilirmi ? Kendisiyle sabahtan beri konuşuyoruz. Yazacak birsey yokki diyor .neyse kendisini ikna ettim Birazdan gerekli açıklamayı yapacak kendisi ama hiçbirşey eskisi gibi olmayacak...
Selcuk abı gereklı acıklamayı yapacaktır ama eger zevkı olarak karsılıklı laflasmalardan sonra tek yonetıcı bakımından banlanma varsa ben bu sıteyle ılıskımı keserım.

Aydinlati(ci) bir aciklama bekliyoruz, yorumlarin kaldirilmasini da doğru bulmuyorum acikcasi. Bu platformu bir aile ortami olarak benimsiyorsak, uygulanan yaptirimlar kullanicilara acik bir sekilde yapilmalidir ki aksi taktirde biz kullanicilarin bakis acisi gerek yönetim, gerek uygulanan sebepli ve sebepsiz yaptirimlar ile değisebilir..

Dediğimiz gibi "Aydinlati(ci)" bir aciklama bekliyoruz.

Burada tepkilerin büyük çoğunluğu yönetimin yasakçı "kapattım gitti", "hesap vermek zorunda değiliz", "bizden iyi mi bileceksiniz", yaklaşımlarından kaynaklanıyor. Bir tepki vermek için konu açıyorsunuz hop kapattım yazıyor, konuda hakaret yok forum kurallarına aykırı davranış yok niye kapatıldı? Yönetim uygun görmemiş!, eğer bu site binlerce kişinin üye olduğu ortak bir platfrom ise sabit kurallara aykırı olmadıkça hiçbir mod tarafından konu kapatılmamalı, mesaj silinmemeli. Bir kişi forumdan atıldı ise konusunu teşhir edersin, silip gizlemessin değil mi? eğer yaptığın uygulamadan emin isen. Açtığınız konu yönetime tepki içeriyorsa konu bir anda kitleniyor veya kayboluyor, böyle iş olur mu?

Dahası yönetimde olan bir arkadaşın satılık ilanına olumsuz bir yorum yazsanız mesajınız silinebiliyor buyur burdan yak :S

Çöllü kardeşin olayıyla başlayan tepkilerin değerlendirilerek yeni bir yönetim alt yapısı oluşturulmasını ümit ederim.

Arkadaslar bu konuda ortamı geren ümit nicli arkadaş kendisi değildir sahsımla birlikte telefon actım ve ne yapmaya calıstıgını sordum bir arkadasıma verdım dedi ve ismini söylemedi yanlız telefondaki kişi siteye belli bir zamandır girmediğini söyledi bu kullanıcı sahtedir bilginiz olsun.

Arkadaslar hem ÇÖLLÜ ile hemde yönetimden Levent abi CEZMİ abi Ali abi hemde barış kardeşimle bizzat telefonda görüştüm..Yönetimin vermiş olduğu kararı sordum sebep nedir öğrenmeye çalıştım hemde biz üyelerinde taleplerinin olabileceğini sitemlerimizi isteklerimizi dilim döndüğünce ve gördüklerim zarfında söylemeye çalıştım..SELÇUK kardeşimiz okulda derste eve geçince yazacaktır...Ancak yönetiminde yeterli ve aydınlatıcı bir açıklama yapması kanaatindeyim ki bir çok üye tarafından beklenmektedir..Şuan tüm arkadaşların öyle yada böyle tepki vermemesi ancak olayı yorumlayabilmesi adına bu açıklamaların yapılması elzemdir..Saygılarımla..

Arkadaslar bu konuda ortamı geren ümit nicli arkadaş kendisi değildir sahsımla birlikte telefon actım ve ne yapmaya calıstıgını sordum bir arkadasıma verdım dedi ve ismini söylemedi yanlız telefondaki kişi siteye belli bir zamandır girmediğini söyledi bu kullanıcı sahtedir bilginiz olsun.
Sahte degilim merak etmeyin yazdiklarimin arkasinda duracak kasar namerdim.size numarami pm attim arayın konuşalım.

Burada birileri günah keçisi aramakta yanlız ortada dolasan sahte nicli uyenın gazına gelerek herkes bırseyler yazmanka lakın burada yazılan yok bulusmaya gelmedi yok sahsi diye donen birçok yorumu haksız ve manasız buluyorum ayrıca olayın dogrulugundan emın olmadıkları içinde haklı buluyorum ama durum bu degıl arkadaslar çöllünün ricası sonucu kendini izah etmek açısından banı tekrardan açıldı. Kendisi site büyüklerinden özürdileyerek ifade etmesi gereken şeylerin olduğunu söyledi.
şunuda bilmenizi isterimki burada alınan kararların veya bu tür olayları şahsiyet mevzusu yapıp banlamaya kimsenin yetkisi yoktur levent abi ve cezmi abi dısında o yuzden günah keçisi yerine koyup bende giderim demek bence şuanda çöllüyü dinlemeden kime karşıysa haksızlık olur ben sahsım adıma burada birtek çöllyle tartısmadım daha öncede olmustur tartıstığım fikir ayrılıkları yaşadığım insanlar yönetimin sahsi tartısma içinde olupta kimi banladığını gördünüz arkadaşlar böyle bir durum söz konusu bile olamaz.
çöllü bu sitede bir çoğundan eski ve aktif bir arkadaştır yanlız son zamanlarda tavır aldığı konulara kırıcı incitici söylemlerde bulunduğundan böyle bir konu meydana gelmiştir.
Bu konular geçer gider aşılır veya aşılmaz yanlız kimseyi bu siteden keyfi banlayamaz uzaklastıramasınız burası gercekten ali babanın çiftliği değil yönetimin içinde bir otarite var ve yönetimdeki herkes buna saygı duyar. Bende bu otariteye ve kurallara bağlı ve yeterince saygılı biriyim bundan kimsenin şüphesi olmasın.
Bundan dolayı hepinizi sağ duyuya çağırıyorum çöllü telefonda izah ettiği şeyleri buraya yazarak açıklama yaparsa eminim hepiniz haksız yere günah keçisi aradığınızın farkına varacaksanız.
Umarım o açıklamayı yapar herkesin haksız olduğu konular vardır erdemli olmak bunu kabul etmektir buna kendimi koyarakta söylüyorum benim varsa bir sahsi problemim çöllüyle hiç biriniz duymadan hallede bilirim ama burada halletmeye çalışırsam beni bir dakika tutmazlar daha öncede yaşadığımız örnekler bulunmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt