Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

yiğitin söylediğini göre son hızda değişim olmuyor ama hızlanma süper diyordu

ocak ve şubat ayı içerinde bende yazılım attırıcam tsı ıma bakalım sonuç ne olucak son hızda bir değişim oluyormu acaba?

Son hızında degısım olabılmesı ıcın devır kesıcının degısmesı gerekıyor, ki Tsi da cok buyuk b degısım olmuyor devir kesicide.Bos bos 7500-8000 rpm de donsen zaten b mantıgı yok.1.4 motorla cok fazla son hız ıcın heves etmeyın,hızlanmaya konsantre olursanız daha mutlu olursunuz:)

son hızda değişim olmuyo mu şaka mı yapıyosunuz..ekstra gelen güçle nası değişim olmaz..
TSI'da 210'da 5.vites 5.500rpm'de oluyo motor ve daha 6 var biliyosunuz ne devir kesici iptali yahu.. :)

şuan 18"lere rağmen 200'e her boşlukta rahat çıkıyorum..
yukarısı için ufak ufak boşluklar gerekiyo sadece..
16"larla önceden de bi çok defa söyledim ama yineleyim..
iyi yağmurda gece TEM'de virajlar varken düz değil telefonla konuşurken 215'e çıkmış olduğumu farkettmiştim bi defa çok hoşuma gitmişti.. :)

16"larla çok daha iyi hızlanıyo araç doğal olarak..

son hızda değişim olmuyo mu şaka mı yapıyosunuz..ekstra gelen güçle nası değişim olmaz..
TSI'da 210'da 5.vites 5.500rpm'de oluyo motor ve daha 6 var biliyosunuz ne devir kesici iptali yahu.. :)

şuan 18"lere rağmen 200'e her boşlukta rahat çıkıyorum..
yukarısı için ufak ufak boşluklar gerekiyo sadece..
16"larla önceden de bi çok defa söyledim ama yineleyim..
iyi yağmurda gece TEM'de virajlar varken düz değil telefonla konuşurken 215'e çıkmış olduğumu farkettmiştim bi defa çok hoşuma gitmişti.. :)

16"larla çok daha iyi hızlanıyo araç doğal olarak..

Yiğit sen baya baya 200 altına düşmüyosun ya:D

Yiğit sen baya baya 200 altına düşmüyosun ya:D

:D :D

İbo'cum aracın tepkilerini ben anlatıyorum ama fanatiklik ya da abartılı anlatıyomuş gibi gelebilir insanlara..
tepkileri nasıldı arabanın o gün arabada 3 kişiydik Kale gidişinde biliyosun..

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

yazılımı düşünen arkadaşın da fikri olmuş olur böylece..

:D :D

İbo'cum aracın tepkilerini ben anlatıyorum ama fanatiklik ya da abartılı anlatıyomuş gibi gelebilir insanlara..
tepkileri nasıldı arabanın o gün arabada 3 kişiydik Kale gidişinde biliyosun..

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

yazılımı düşünen arkadaşın da fikri olmuş olur böylece..

Yok yok citten kimse o arkadaş . yaptır arkadaşım yaptır. acayip bi +ivme kazanıyo. ama Yiğit senin araba zaten ürkütücü bi yapısı var. benim bu sade görüntülü arabalar vary çok masum duran ve güçlü olan onlar hoşuma gidiyo. Ama senin makinenin maşallahı var bide ufak devirlerde bubububu fln ses geliyo filtre flndamı var?

yavru filtre kapağını açtıktan sonra orjinal filtreyle de aynı sesleri duyabiliyosun.. :)

yavru filtre kapağını açtıktan sonra orjinal filtreyle de aynı sesleri duyabiliyosun.. :)

Yok arkadaşta v-tec civic var ona yaptık gaza kökledimi süperde alt devirlerde öyle bi ses gelmiyo. sende arbayı kaldırırken tokatladımı bi ses geliyo. hoş bi ses geliyo ama:).

Yiitin arabanın görüntü hakkaten süper

Valla gözümz değicek abi:p:D 41 kere maşallah valla bence yiğitin makina ist de daha görmedim üstüne. sakın ha yiğit o scw logoyu güzel bi yere yapıştır. tüm güzelliği alıyo apachi liğe kaçırma pls:D

Geri
Üst Alt