Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

yiğitcm yazılım olayına çok büyük ihtimal ocak 20 sinde giricem yazışmalar hevesimi tırmandırdı iyice 3.20d i sıkıştırmam lazım :D babam kafa geçiyorda :D istanbulu bilmeyen biri olarak yardım istiyebilirim :D

yazılımdan sonra E90 20d ise "rahat" geçiceksin zaten Anıl.. :)

sana ilgili PM atcam belki İstanbul'a gelmene gerek bile kalmaz..

okii 16sında türkiyeye geliyorum ondan sonraki hergün olur pm bekliyorum :D

evet şuan Pipercross kullanıyorum..
geçirgenliği nerdeyse direkt boğaz kadar ayrıca yıkanabiliyo ömürlük bi filtre yani..

rubberneck_base.jpg

Arkadaşlar Mersin Adana çevresinde chip yaptırabileceğim güvenilir doğru düzgün biryer var mı? Amacım abartısız sadece yazılımla turboyu mahvetmeden biraz performans artışı. Sizce kaça mal olur yazılım?

Sanırım sadece yazılımla 75hp'den 100hp'ye 195nm'den 240nm'lere çıkıyormuş. 1.4 tdi. Doğru mu bu?

Arkadaşlar Mersin Adana çevresinde chip yaptırabileceğim güvenilir doğru düzgün biryer var mı? Amacım abartısız sadece yazılımla turboyu mahvetmeden biraz performans artışı. Sizce kaça mal olur yazılım?

Sanırım sadece yazılımla 75hp'den 100hp'ye 195nm'den 240nm'lere çıkıyormuş. 1.4 tdi. Doğru mu bu?

105 bg lere kadar cıkabılyosun bu motorla.kucuk b turbosu oldugu ıcın zaten daha fazlasını almak ıyı olmıcaktır

Geri
Üst Alt