Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

Geldim geldim beyler akşam trafigine yakalandım vallaha yeni girebildim nete :(
Yiğit naptın sorabildin mi? benim işi?

Daha yaptırmadıysan fiyatıda uygun ve gayet güzel yapan profesyonel bi yer önerebilirim. Pv den yazarsan bende neresi olduğunu söylerim

Mehmet senin için konuşmadım Can konuştum diyince ama kararın kesinse en fazla 800'e yaptırırız sana..
700-800 arası..

Mehmet nooldu vaz mı geçtin yazılım işinden. ??

Yok Yiğit yaptıracağım fakat, bu ay içinde olmayacak gibi durumu kesinleştirip haber vermeyi düşünüyodum sana.. Malum bayram geliyor. :)

anladım tamamdır yeni yıla daha hızlı gir ama.. :)

ocak ve şubat ayı içerinde bende yazılım attırıcam tsı ıma bakalım sonuç ne olucak son hızda bir değişim oluyormu acaba?

Valla bende tecrübe edemedim daha yazılımı, birkaç kişisel nedenden dolayı daha yazılım attıramadım 1-2 ay içinde bende tecrübe edicem nasip olursa.. Yiğit yazılımlı kullanıyor bildiğim kadarıyla o cevap vericektir buralardaysa...

Geri
Üst Alt