Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

Şemun garanti bittikten sonra turbon stock halde patlarsa da pahalıya gelecek ama şunu söyliyim..aracın eğer düzgün bakım yapılmışsa 3 sene de %70 iyi niyet indirimi var bu tarz durumlarda kaynak sağlam bu bilgi konusunda..ya da para verip 2 sene daha mekaniği garanti altına aldırırsın olur biter abi..ne kadar güç alınır onu öğrenirim abi atmıyım şimdi hiç..çünkü hiç sormadım bilgim yok o konuda..

Mehmet bana yarın saat 3-4 gibi PM atar mısın arayım Barbaros abiyi unutabilirim çünkü..

Bu 3 sene daha %70 garanti bilgisi nerden Yiğit ben bile böyle bir şey bilmiyorum. Ayrıca 18 ay ı dolmuş araçlara garanti uzatması yapılmıyor arkadaşlar haberiniz olsun

3 sene daha değil abi 3. sene..

mesela turbo patladı değişmesi gerekiyo..
bu tarz durumlarda %70 abi ama söylediğim gibi bakımlar düzgün yapılmışsa vs..
yarın İsmail usta gelirse ona sorabilirsin Mert abim..

yıgıtcım benım aracı nasıl degerlere cıkartabılırız saglıklı sekılde ama soyle bır durum var aracın garantısı bıttıkten sonra bı sorun cıkarsa pahalıyada patlayabılır...

Semun yenı cupra sahıbı b cok arkadasım var ve bunlardan bırıde de yıne barbaros abıde yaptırdı yazılımını,arabada komple 76lık egsoz,kutuıcı fıltre,Forge DV,ve upgradelı benzın pompası var.Degerler asagıdakı gıbı

Yellow-Cupra-Dyno_1861015.htm

http://photos.streetfire.net/photo/Yellow-Cupra-Dyno_1861015.htm

mesela turbo patladı değişmesi gerekiyo..
bu tarz durumlarda abi ama söylediğim gibi bakımlar düzgün yapılmışsa vs..
yarın İsmail usta gelirse ona sorabilirsin Mert abim..

Bu şekilde yanlış bilgi aktarmış olursun Yiğit. Turbon patladı bunu ödemez kesinlikle. İyi niyet garantisi 2 ncı yılını doldurmuş ve garanti dışı kalmış ama bu iki sene içerisinde bakım km sini kaçırmamış veya geçiktirmemiş aracına yetkili servis dışında eklenti, aksesuar (garantiyi ilgilendirecek şekilde elbette) takmamış bunun dışında garanti istenecek parça bölgesinden ağır hasar almamış olması ön koşullarını yerine getirmesi gerekmektedir. Bunun dışında kalan araçlar bu iyi niyetten yararlanamazlar. Kaldı ki iyi niyette iki hakkı vardır Doğuş otomotiv. İlki parçanın tamamamını öder ve işçiliği müşteriye bırakır,ikincisi ise parçanın % sini genelde 70 olur bu oran bazen değişiklikte gösterebiliyor ve işçiliği müşteri öder. Yarın İsmail usta gelince sen sor bir zahmette bilgiyi doğru alarak aktar istersen olur mu ?

zaten İsmail ustayla konuştum abi..
garantiyi uzattırmak istiyorum ben ama 1400Lira mı ne gerekiyo onun için..
bu konu hakkında sohbet ederken söyledi..

zaten İsmail ustayla konuştum abi..
garantiyi uzattırmak istiyorum ben ama 1400Lira mı ne gerekiyo onun için..
bu konu hakkında sohbet ederken söyledi..

Yine kulağın yerine başka bir yerle dinlemişsin o zaman . Yarın bu bilgilerini dinç ve açık bir zihin ile tazelemeye çalış olur mu ?. Ayrıca iki üç mesaj önce anlattığın şekilde soruyu sor bakalım ne diyor. Abi ben turbomu patlattım ama hep servise geldim benim turbomu doğuş öder di mi de bakalım ne diyor. Ulan bu işi yapan benim sen hala İsmail usta diyorsun. Sor bakalım yarın İsmail ustaya da bu konu ile ilgili Mert abi mi daha fazla bilgiye sahip de bakalım ne diyecek ? :)

Mert abim ben turbom patladı Doğuş öder mi dedim garantisiz olarak.. :D :D

yarın patlasa onu bile öderler mi meçhul.. :S :S
Doğuş'a pek saygım yok benim..

Geri
Üst Alt