Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat'ına ne yaptın...! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seatıma bugün birşey yapmadım ama en son 29 Eylül 'de yıkattığım arabayı sadece geçen pazar günü kullanarak Izmit yaptım geldim istanbul 'a ve hafta içleri hiç kullanmadığımdan hep otopark 'da duruyor ki muhtemelen 13 Ekim 'de yıkatmak istiyorum artık, arabam yalvarıyordur artık beni yıka diye :D onu yıkıcam .

ne yaptınız bakalım seatlarınıza ben opelime baktık baktım ve yine baktım :

ne yaptınız bakalım seatlarınıza ben opelime baktık baktım ve yine baktım :

ögle jant tım olsun bende bakıp dururum abiipuhaha kışlık bakım zamanı geldide ne zaman gidebilirsem yoksa babaya rica edecez hallet gel die antifiriz ,filtreler ,yag hatta ve hatta kışlık lastikleride taktırsam olur yanii bida gidemeyiz nasılsa :D

Lastikler için erken sanki yağış ve don yok henüz biraz daha bekle bence yazık olur lastiklere asvalt hala ağlıyor :)

Bugün Seat'ımı sevgilime kaptırdım. Sabahtan beri arkadaşlarıyla geziyor. Ben evde pinekliyorum. :kizgin:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt