Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat'ına ne yaptın...! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lastikler için erken sanki yağış ve don yok henüz biraz daha bekle bence yazık olur lastiklere asvalt hala ağlıyor :)
isviçre alplerinde yaşayasım varr :DD o zaman kışlık bakımı yaptırıp lastigi ikinci planda bırakmalıı:confused: git gel sıkıntı sanayiye :eek:

çengelköydeki net otoparka çekim akşam olsada gidip gezsem leonumla:)

kışlık bakım tamam depo fullendi cam suyu, filtreler ,silcekler ,antifiriz, yag, akü kontrolu vs ... bi lastikler kaldı degişmedikk:)

kullanmaya kıyamadım :D
sabah 5-6 dk lik yola gidecektim. arabayı çıkartsam park yeri bulamayacam, motor ısınana kadar gitmiş olucam vs

Bende yürüyerek gittim gideceğim eyre

Benzinin litresi 5 tl yi bulduğundan Seatıma bakasımda yok binesimde...:(

aynalarımı ve arka tamponumu piano black kaplattım fr kadar olmasada guzel oldu:)

bugün kışlık lastiklerimiz olan NOKİAN WR A3 leri taktırdık, malum soğuklar yaklaşıyor...
ilk kullanımıma göre çok sert virajlarda bile esp yi devreye sokmadı şimdilik yol tutuşu muazzam diyebilirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt