Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat'ına ne yaptın...! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sunroof perdesi rayından çıkmıştı. Tavan arasına girdiğinde sıkışıyordu onu hallettim.

Arka tamponuma bi aracın hafif tıklatması suretiyle, plaka çerçevemiz çatladı...Allah daha büyük kaza bela yaşatmasın bu da nazarımız olsundiyelim...

Dün aracım epey tozluydu, yıkamacıya gitmek yerine pazar günümü aracıma ayırmak istemedim.

Bir güzel yıkadım aracımı, içini temizledim süpürdüm sildim.

Yeni paspaslar aldım onları serdim.. Küllüklerin içine kadar pırıl pırıl yaptım.

Lastikleri parlattım :)

Bu kadar :)

Toz bulutundan ve çamur yağmasından bıktık ikimizde.o kirleniyo ben temizliyom sabah yine bi sildim koçu şimdi kapının önünde manita çekiyo:)

biraz sonra bi detaylı temizlik var kafamda..

150 liralık mazot aldım, araç gidişiyle teşekkür etti resmen puhaha

Yeni boya hazırlıkları devam ediyor.
Ufak tefek düzeltmeler, zımparalar yapıldı.
Sağ ön çamurluk değişti. Nazar :)
Arka tamponun egzoz kesiği kapandı. Egzozu aşağı baktıracağım. Dışarıdan bişey belli olmasın, polisten sıkıldım :)
Ön cam ve ön kaput fitilleri yenilendi.
Farlar eski tip (merceksiz) olarak yeni alındı.
Stoplar yeni tip olarak yeni alındı.
Çamurluk sinyalleri beyaz tip olarak yeni alındı.
Turunculuğu gitmiş yağ çubuğu yenilendi.
Eksik silecek tapası yüzünden 2'si de yenilendi.
Ön panel stickerlarını dahi yeni aldım :)
Sadece boya olarak değil, komple gençleştirme çabaları devam ediyor.
BBS jantlarımız zaten sıfır boyalı olarak, takılacağı günü bekliyorlar :)
Boya bittiğinde de detaylı iç (koltuk, tavan, taban vs.) temizliği yapılacak. Zaten iyi durumdaydı ama, iyi binilmekten öyleydi. Hiç temizlenmemişti :)
Bakalım bakalım önümüzdeki günlerde fotoğraf paylaşırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt