Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat'ına ne yaptın...! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sabah serwıse goturdum yakıt fıltresıne baktırdım gıcır gıcırdı yakıtı full we shellden alıyorum sureklı sonra cıktım serwısten bı baktım depo gostergesı ınıyıor teker teker actım kaputu yakıt dokuluyor guzelce uctum serwıse hemen contası her acıldıgında yenılenmesı gerekıyorumuş onu yenıledım yoktan yere conta degıstı sonrada motoru koruyucu spreyle gıcır gıcır yaptılar cıktım geldım fotolarını cektım aracın :) 25 gundur ayrıyız bıraz hasret gıderdık tepe stopumda leon yazıyordu frene basınca onu soktum we neden soktum hala bılmıoyrum :) aksamda erken cıkarsam işten banyosunu yapacak ewlat :) bu yazıyı yazarkende gulyorum bı yandan :) ugrastıgım seylere bak dıye :)

Valla Yekta abi telefonu açarsa, bugün Seat'ıma gaz yağı ile banyo yaptırmış olacağım :eek:

spor pedal seti ve ayak dayama taktık cokda gusel oldu :D ayakkabıyla basmaya kıyamıorum :D

2005 İbizama aux çıkışı yaptım telefonu takıp müzik dinleme keyfini yaşamaya başladım

bütün hareketli parçaları menteşeler dahil kapı kolları pedallarla birlikte
wb45 özel sprey yağla yağladım...

gün boyu sarı fişeğe zevkle birşeyler yaptırdım:
yağ ve yağ filtresi değişimi yaptık mobil 1 ESP 5w30, mann filtre,
antifiriz komple değişimi 3 litre G12 plus kırmızı antifiriz ve takviye saf su eklendi,
klima cihazına bağlanıp yağı değişilip gazı ölçüldü test edildi, polen filtre değişildi,
marco kornaya yeni beyin takıldı şahane melodi oldu artık tam düğün konvoy aracı oldu ekstra olarak ıslık korna bağlandı.
hava tankı sibobu yenilendi....
ön ızgara içine 55cm kırmızı led şerit çekildi güzel aydınlatma oldu,
plaka aydınlatmasına 6 lı ledli soğutmalı ampul takıldı...

Yıkadım sildim kuruladım duruladım, dayanamadım bi kere öptüm :)

Şimdi yağmur yağıyor :rolleyes:

sabah serwıse goturdum yakıt fıltresıne baktırdım gıcır gıcırdı yakıtı full we shellden alıyorum sureklı sonra cıktım serwısten bı baktım depo gostergesı ınıyıor teker teker actım kaputu yakıt dokuluyor guzelce uctum serwıse hemen contası her acıldıgında yenılenmesı gerekıyorumuş onu yenıledım yoktan yere conta degıstı sonrada motoru koruyucu spreyle gıcır gıcır yaptılar cıktım geldım fotolarını cektım aracın :) 25 gundur ayrıyız bıraz hasret gıderdık tepe stopumda leon yazıyordu frene basınca onu soktum we neden soktum hala bılmıoyrum :) aksamda erken cıkarsam işten banyosunu yapacak ewlat :) bu yazıyı yazarkende gulyorum bı yandan :) ugrastıgım seylere bak dıye :)

Bende Bu gün Ptt ye gittim adıma bi kargo gelmişmi diye sormak için.. Elime gelecek olan SEAT sport Armasını Aynanın Yan kenarına Nasıl Yapıştıracagımı düşünerek Yalnız sordum Gelmemiş Daha Ankarada Yagmur çokmuş bu günlerde kargo uçagı kalkmamış galibaa:cool:

Bende Bu gün Ptt ye gittim adıma bi kargo gelmişmi diye sormak için.. Elime gelecek olan SEAT sport Armasını Aynanın Yan kenarına Nasıl Yapıştıracagımı düşünerek Yalnız sordum Gelmemiş Daha Ankarada Yagmur çokmuş bu günlerde kargo uçagı kalkmamış galibaa:cool:
kargoyla degıl posta guwercınlerıyle ewıne kadar gelecek kardesım bekle sen yolladım pazartesi:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt