Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

ya konuyu açacağımda emin olmak istiyorum cyclone marka taktırdım direksiyona duyarlı sisleri iptal ettirdim kullanıyorum arıza ışığı hiç yakmadı. Fakat bugün 15 dk lığına bir yere uğradım arabaya bindiğimde farları açtım ki sağ far yanmadı arıza ışığı yaktı. Kontağı kapatım tekrar açtım düzeldi farlar yandı arıza ışığıda yanmadı.. O yüzden biraz daha kullanıp emin olalım tam seri numarasını alıp konu açacağım.

ya konuyu açacağımda emin olmak istiyorum cyclone marka taktırdım direksiyona duyarlı sisleri iptal ettirdim kullanıyorum arıza ışığı hiç yakmadı. Fakat bugün 15 dk lığına bir yere uğradım arabaya bindiğimde farları açtım ki sağ far yanmadı arıza ışığı yaktı. Kontağı kapatım tekrar açtım düzeldi farlar yandı arıza ışığıda yanmadı.. O yüzden biraz daha kullanıp emin olalım tam seri numarasını alıp konu açacağım.

Bu durumda D2S kullanamicam H7 ile devam edicem sorun çıkmazsa yani:(

Buğu yapma, ayar tutmama gibi problemler olabiliyormuş. Bir de;

mercek takma 300 TL,
clear vision D2S kit 145 TL,
mtec D2S kit 680 TL.

Clear Vision iyi midir? =)
Gerçi arıza sorunumuz var canbus bile işe yaramıyor.

bende bu konuda baya araştırıp bilgi edindim,2011 leonuma monza xenon ve mercekli far yaptırdım h7 1 aydır kullanıyorum.şuanlık gayet memnunum bi sıkıntı yok arıza lambası dışında tabiki.

mercekli farı nasıl yaptırdın makyajlı kasaya???

Geri
Üst Alt