Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

Aracımı bakmaya gittiğim günden beri aklımda şu xenon işi. Mercekli orjinal adam gibi bişey istiyorum ama forumlarda okuduğum sorunlar nedeniyle korktum valla. Zaten anlamam böyle işlerden :) Şu xenon olayını sabit bir konu yapsalar orda hangi modele hangi xenon olur? mercekli merceksiz v.s. açık açık yazılsa güzel olmazmı :) bir sürü konu var şu 2011 leonlar için xenon hakkında :) Birde bu işin piri kimdir :) varsa bana pm atabilirmi kafam çok karıştı...

Hepimiz bekliyoruz bir çözüm bulunsun diye henüz bir şey yok. Bence bu iş ancak bir yazılım ile ya da beyni aldatacak bir box, direnç türü bir şey ile çözülür. Çözüldüğü anda mercekli bi-xenon lu farlarım olur =)

bütün sayfaları okumadım ama ilk sayfadaki ürünü deneyen var mı ??? olması büyük ihtimal...

Hepimiz bekliyoruz bir çözüm bulunsun diye henüz bir şey yok. Bence bu iş ancak bir yazılım ile ya da beyni aldatacak bir box, direnç türü bir şey ile çözülür. Çözüldüğü anda mercekli bi-xenon lu farlarım olur =)

Aynen :) dört gözle bekliyorum :)

bütün sayfaları okumadım ama ilk sayfadaki ürünü deneyen var mı ??? olması büyük ihtimal...

O ürün sadece bir misal. ebay'de daha düzgünleri var. Yemedi açıkçası denemek =) Ayrıca ben merceklerle beraber xenon takmayı düşünüyorum. İşe yaramazsa D2S ampulleri ne yapacağım =)

ben çözdüm arkadaşlar xenon problemini bugün...
Yarın bi konu açacağım takip edebilirsiniz :D

off bir sorunu cozemedınız !! cozumu cok basıt gosterge sokuluyor far ıkaz lambası cıkarılıyor :):)

Geri
Üst Alt