Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

Benim anlamadığım diğer bir nokta da ; sis farları dönüşe duyarlı anladıkta kısa farların bi duyarlılığı yok hani , neden etkiliyoki ?

Mesele xenon bi-xenon olması değil aslında.
Xenonun fabrikasyon olup olmaması.

Yegen :)

neresi orası? eğer sahibinden.com'dakini diyorsanız daha önce hiç makyajlı kasaya yapmamış. o yüzden hem elektrik aksamı hemde buğu problemi nedeniyle pek güvenli olduğunu düşünmüyorum. Ama yaptırırsanız burada paylaşın bende yaptırmak istiyorum. Sorun çıkartmazsa eğer

400TL olanı diyorsanız evet. Şimdi mesaj atmış. Çin malı D2S ampul kullanıyormuş. Önce xenon işini halledelim de merceği sonra yaparız =)

400TL olanı diyorsanız evet. Şimdi mesaj atmış. Çin malı D2S ampul kullanıyormuş. Önce xenon işini halledelim de merceği sonra yaparız =)

bende aynısını düşünüyorum :D cihan abinin kullandığı philips photon aslında şuana kadar hiç bir araçta sorun çıkarmamış. A3 Golflerde filan.. Makyajlı leon'da ne yapıldı ki uygulanamıyor merak ettim :) Photon'a mail atmak gerek. Bi bulsam adresi

bende aynısını düşünüyorum :D cihan abinin kullandığı philips photon aslında şuana kadar hiç bir araçta sorun çıkarmamış. A3 Golflerde filan.. Makyajlı leon'da ne yapıldı ki uygulanamıyor merak ettim :) Photon'a mail atmak gerek. Bi bulsam adresi

oytun.guven@philips.com

Al sana mail =)

İyi günler. Philips Türkiye'nin sayfasında yok ama diğer sayfalarında mevcut. Philips Photon'un Seat Leon 06-09 serisi bulunmakta. 09 ve sonrası Leon'larda çoğu xenon arıza lambası yakmakta, silecek motorunu yakmakta ve ECU'yu kilitlemektedir. Bu konu forumlarda çok tartışıldı. Bazı kullanıcılar, Philips Photon serisinin bu sorunlara yol açmadığını söylüyor. Bunun doğruluğu var mıdır? Eğer mümkünse bunu Philips'e bildirerek "Leon 06-09" serisi gibi üzerinde "Leon 06-11" ya da "Leon 09-11" serisi üretmelerini ya da bu konuda ciddi bir talep olduğunu bildirir misiniz? İlginiz için teşekkürler.

Al sana yazı =) Makyajlı kasa kullanan herkes mail atsa üretirler heralde.

Onun öncesinde philips için araştırırken şöyle birşey buldum MTEC'ler için geçerli herhalde;

Xenon Kitinin takıldıktan sonra aracınıza xenon kitle ilgili verebileceği her türlü zarara karşı AXA OYAK tarafından 75.000 USD ye kadar fatura tarihinden itibaren 2 sene garantilidir.

yazıyor bir sitede. Şimdi reklam olmasın diye siteyi vermek istemiyorum ve Aynı sitede Philips'in xenon'u 650 TL. MTEC ise 477 TL. Philips'in xenon'u dediğim photon serisi değil. Sadece philips xenon. Bu daha kaliteli sanırsam ama bunda sigortalı ibaresi yok. MTEC'in AXA OYAK tarafından 2 yıllık garantisi içinde sigortalı olması bence en büyük +'sı olabilir.

D2S yazmıyor ama H7 var. Mercek modifiyesi yaptırırsak D2S soketli almak gerekicek. Eğer bunların sorun çıkarmadığı kesin olursa hemen mercek modifiyesiyle taktırmayı düşünüyorum.

Sadece Philips olanlar çok pahalı diye biliyorum. Bir de garantili ama bir sorun çıktığında onunla uğraşmak arabadan çok soğutur.

Maili yolladım. Sigorta olduğuna göre ürüne güveniyorlar. Ama araştırmak lazım size pm olarak atiim siteyi. Buranın yerini de biliyorum benim eski evimin oralarda.. Sınavlarım bittikten sonra gidip bi konuşurum.

Tamam ücretsiz kargo yapıyorlarmış zaten. Cuma günü bitiyor vizelerim. C.tesi yada diğer hafta içi konuşurum gidip

Benim anlamadığım diğer bir nokta da ; sis farları dönüşe duyarlı anladıkta kısa farların bi duyarlılığı yok hani , neden etkiliyoki ?

Yegen :)

Dönüşe duyarlı sis farı belki elektriğini kısa farlarınkinden alıyodur, bu yüzden xenonlar arıza yakıyodur.

Geri
Üst Alt