Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bixenon konusunda ciddi anlamda kuvvetli bir gaza ihtiyacim var...

Kaan abim otomatik yükseklik ayarlı vs. komple bi xenon 2500'ü en az 2 ile çarp muhtemelen o kadara mal olur.. :)
2 tane seçenek var..biri Cupra farı onun fiyatı 2K TL..2. seçenek de 2.0TDI'lardaki Faruk abinin de önceki aracına aldığı bixenonlar..
parçayı sipariş ettikten sonra yanlışlıkla Cupra farları gelmişti Erya'ya..onları bayaa bi inceledim şansıma da aynı gün cehennem siyahı bi Cupra gelmişti ekspertize..alıcı gözüyle inceledim aracın üstünde..ve hoşuma gitmedi..merceğin çevresindeki kromdan pek hoşlaşmamıştım..kocaman krom çerçevesinin içinde biraz daha küçük mercekleri vs..

fotodan inceleyebilirsin bendekileri..
2.0 TDI bixenonları yaklaşık 1400 küsür Lira'ydı yanlış hatırlamıyosam ve bence daha güzel..Cupra farları hoşuma gitseydi daha pahalı olsa da onları alırdım şu zamana kadar arabama yaptığım şeylerde ucuza kaçmadım..bence sen de bi düşün derim Kaan abim..parça numaraları: 1P1941039 ve 1P1941040..
arabama siyah olanlar daha güzel oldu zaten ama benim arabama kromajlılar daha çok yakışır dersen seçim senin Kaan abim.. :)
Yigit senin arabanda ne var su anda? Bunlar daha onceden de niyetlendigim birseydi ama bizimkilere uyumlu di mi? Bunlari alip 500 lira daha masraf yapip 2000 liraya gelicek di mi? aslinda temiz olacak ama 2000 lira da ciddi bir para..nette goruntuleri var bu kisinin yaptigi farlarin bir tane bulup koyayim...Bir de yarin esenyurta sorayim ellerinde var mi bunlardan..

bixenonlar takılı Kaan abim..
Doğuş'un elinde yoksa bile en fazla 2-3 haftaya gelir zaten..
d1s ya da d2s hangisi bilmiyorum fabrikasyon xenonların tipini ama onlar 500 falan değil daha pahalı olması lazım o fiyata bulsan bile bana söylenen elektrik tesisatının da bi kısmının değişmesi gerektiğiydi..bunun yanında sipariş edersen normalde fanusun 12'lik soketi varmış..bi xenonlar 14'lü soket istediği için 14'lü soket de sipariş etmen gerekiyo..neyin soketi vs. dersen bilmiyorum ama farın dersen anlarlar zaten.. :D :D

bixenonlar takılı Kaan abim..
Doğuş'un elinde yoksa bile en fazla 2-3 haftaya gelir zaten..
d1s ya da d2s hangisi bilmiyorum fabrikasyon xenonların tipini ama onlar 500 falan değil daha pahalı olması lazım o fiyata bulsan bile bana söylenen elektrik tesisatının da bi kısmının değişmesi gerektiğiydi..bunun yanında sipariş edersen normalde fanusun 12'lik soketi varmış..bi xenonlar 14'lü soket istediği için 14'lü soket de sipariş etmen gerekiyo..neyin soketi vs. dersen bilmiyorum ama farın dersen anlarlar zaten.. :D :D

Peki sonradan yapilma mercek farlarda yine bu soket degisecek mi? ya da elektrik sistemi? peki simdi nasil xenon takacaklar? sen tum bu saydiklarini degistirttin mi? eryada mi yaptirdin?

Peki sonradan yapilma mercek farlarda yine bu soket degisecek mi? ya da elektrik sistemi? peki simdi nasil xenon takacaklar? sen tum bu saydiklarini degistirttin mi? eryada mi yaptirdin?

sonradan mercek uygulamasında soket değişcek mi bilmiyorum Ozan ya da tolkican bilgi verir bu konuda ama soket değişimine gerek kaldığını sanmıyorum..

benim yaptığım şey farlar geldikten sonra benimkiler değil başka bi çift fanus farın ampul yuvalarını söktük..onları bixenona taktık..H7'lerin dibindeki plastik halkayı normalde d1s ya da d2s'e uyumlu olan yuvaya göre kestik cuk diye oturdu..onun dışında farlara gelen elektrik tesisatından +2 tane daha hat olduğu için onları ayırıp neye elektrik verdiğini anladıktan sonra 14'lük yeni sokete taktık..Erya'da..

Bu arada Yigit Mtec D2s fiyati 550 tl..

Telefonda 2011lere yapmiyoruz dedi ariza isigi yakiyor dedi. Xenon markasi secme sansimiz var tabiki en iyisi hangisiyse onu alirim philips mi iyidir xenon konusunda? 2010 icin de sorucam Faruk ama 2011 derken sanirim makyajli kasayi kastetti.. Detayli bilgi ancak yaptirdiktan sonra gelicek. Tek dilegim susuz bir far:)

bu makyajlılara gösterilen özeni kınıyorum. araban bir daha soğudum yakında satlığa çıkartacam bir daha da style leon dersem 2 olsun.

abi hic dusunme yaptir mercek uygulamasini en kotu farlarindan memnun kalmassan koysan sahibindene 2 gunde satarsin orjinali ile takasli taktigi ile :)

Telefonda 2011lere yapmiyoruz dedi ariza isigi yakiyor dedi. Xenon markasi secme sansimiz var tabiki en iyisi hangisiyse onu alirim philips mi iyidir xenon konusunda? 2010 icin de sorucam Faruk ama 2011 derken sanirim makyajli kasayi kastetti.. Detayli bilgi ancak yaptirdiktan sonra gelicek. Tek dilegim susuz bir far:)

Xenon alacaksan d2s kesınlıkle hella al bu işte number one

Geri
Üst Alt