Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bixenon konusunda ciddi anlamda kuvvetli bir gaza ihtiyacim var...

su alirsa beni ziyarete gelirsin haftasonlari zincirlikuyuya:) bir on ayak olunda yaptirayim ben de madem bu fiyatlar uygunsa..farlar kapaliyken de sellektor cakiyor mu? yapilmasi ne kadar suruyor..ariza isigi yaniyor mu?

ahahaha, abi su buğu olayı tamamen şans işi:) yapmaz diyemem, hatta İlker kendi de yapmaz diyemem diyor, yapabilir diyor

farlar kapalıyken selektör yapmıyor abi, benim sürekli farlarım açık olduğu için problem yok:) ama senin için sorun olur mu bilmiyorum:)

arıza ışığı kesinlikle yok.

Volkan girdi valla muayeneye hiçbir sorun yaşamadı

bilmiyorum beğenirmisin beğenmezmisin ama ben olsa bir daha yaptırırım, bir sonraki arabamı bixenonlu alamazsam yine İlker' e yaptırırım kesin...

iyiymis Ozan..peki sellektor de xenon olarak mi cakiyor? farlar kapaliyken?

Anladim kulaga hos geliyor..iste ama su alma durumu hep olabilecek bir sorun..kac saatte yapti?

iyiymis Ozan..peki sellektor de xenon olarak mi cakiyor? farlar kapaliyken?

abi sarıları iptal edersen sadece xenon çakar selektör. ben sarıları iptal etmedim, hem xenonlar yapıyor uzunu hem sarılar.

farlar kapalıyken bixenon çalışmıyor

Anladim kulaga hos geliyor..iste ama su alma durumu hep olabilecek bir sorun..kac saatte yapti?

elindeki işe bağlı abi, benim 2-3 günde yapmıştı ama biraz yoğundu

tampon indirmek, kaldırmak, montaj olayları falan biraz sıkıntı. çünkü ilker onları yapmıyor. farlarını alıp gidiyorsun, sonra bixeonon lu farları kucağına alıp geliyorsun arabanın başına :D

kaan abi farlar orjinal olacağı için su alma sorunu olmicak çünkü silikon vs. olmicak. büyük ihtimalle d2s ampül kullanılacak serviste orjinal xenon markasını sorun. Sciroccolar için Ender Elektronik yapıyordu bu işlemi onlarla görüşün ne kadar olur filan diye.. sciroccolara farlarla birlikte 3bin civarında fiyat veriyorlardı galiba.. xenonları 500 liralık alsanız 2500 montajla birlikte maximum 2800- 3000 olur. ben düşünüyorum yaptırmayı ama makyajlıda nolur nolmaz belli değil.. o yüzden beklemedeyim..!

Muayenede far yıkamasız bi-xenonlarda sorun çıkartırlar büyük ihtimalle. emin olmamakla beraber. zaten sanırsam xenon farların yasak olmasında far yıkamasız ve merceksiz xenonlar yasak diye biliyorum ama emin değilim. bence yaptır çünkü aracı çok değiştiriyor. Bizim arkadaş astraya yaptırmıştı ve selektör yapınca mükemmel oluo :) ben tavsiye ederim.. 2500-3000 lira verilir mi orası tartışılır ama imkanın varsa yaptır abi düşünme değer çünkü.. ben eğer sabırlı olsaydım zaten aracı özel sipariş verip teknoloji ve teknoloji plus paketi ekleticektim.. içinde bi-xenon farda war.. bence bi araçta olması gereklidir yani :) benim görüşüm yaptır. ilerleyen zamanlarda makyajlılarda sorun olmadığı açıklanırsa para biriktirip yaptırcağım ilk şey bi-xenon fardır :)

kaan ilker farlar kapalıyken kısalarında yanmasını sağlayabileceğini söylemiştiki bunu ilk mesajımda yazdım
ama bmw veya mercedeslerdeki xenonların tepkima süresi daha kısa olduğundan yada markasını bulup almak lazım ki ilkerde çıkmalarda mevcut bmw yda mercedes sanırım xenon işçiliği ve xenonlarla beraber 800 gibi bir fiyat vermişti

Orjinaldeki 3000'e varan rakamlar simdilik biraz gozumu korkuttu. Serviste orjinal halde teslim bixenon sistem icin 5000li rakamlar telafuz ediliyor. Araba cok degisiyor ama hesap ekstreleri de cok degisiyor:) Maslak, İlker ve digerleri ile detayli bir konusucam. Bakalim ne olup ne gidecek. Maslak konusinda orjinalinin birebiri yaptigina dair cok soylenti var.. Bakalim yarin bir arastirayim.yine de haberlerinizi bekliyorum..

Simdi maslaktaki far tuningi aradim. Xenon mtec dahil mercek far uygulama cupra farinin aynisini yapiyormus farlar kapaliyken de sellektor xenon olarak cakacakmis hepsi dahil 700 lira fiyat verdi.. Haftaya persembeye randevu yazabilirim dedi.emin olun orjinalinin aynisini yapiyoruz dedi. Su anda farlariniz su almiyorsa islemden sonra da su almayacaktir kesinlikle dedi.. Bakalim persembe gidip bakicam ne olacak ne gidecek..

Geri
Üst Alt