Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bixenon konusunda ciddi anlamda kuvvetli bir gaza ihtiyacim var...

Kaan sorsana abicim 2010 style için de yapıyorlar mıymış bu işi? 700Tl iyi bir rakam. Far kapalı iken de sellektörde xenon çakarsa bende talibim bu işe. Keşke daha önceden bir örnek foto alabilseydik. Benim tercihim mtec değil de philips olur bu seçenek de var mıymış? Bizim makinelerde biliyorsun sıkıntılı durum arıza ışığı, inşallah gidince güzel cevaplar alırız senden.

Kaan kesinlikle benimde ciddi düşündüğüm birşey aldığın fiyatı,işçiliği ve markayı benimlede paylaşırsan sevinirim.

faruk ilerle be kardeşim kuyruk var :D

ilerleyelim beyler xenon cular bekliyor

Kaan sorsana abicim 2010 style için de yapıyorlar mıymış bu işi? 700Tl iyi bir rakam. Far kapalı iken de sellektörde xenon çakarsa bende talibim bu işe. Keşke daha önceden bir örnek foto alabilseydik. Benim tercihim mtec değil de philips olur bu seçenek de var mıymış? Bizim makinelerde biliyorsun sıkıntılı durum arıza ışığı, inşallah gidince güzel cevaplar alırız senden.
Telefonda 2011lere yapmiyoruz dedi ariza isigi yakiyor dedi. Xenon markasi secme sansimiz var tabiki en iyisi hangisiyse onu alirim philips mi iyidir xenon konusunda? 2010 icin de sorucam Faruk ama 2011 derken sanirim makyajli kasayi kastetti.. Detayli bilgi ancak yaptirdiktan sonra gelicek. Tek dilegim susuz bir far:)

Kaan abim otomatik yükseklik ayarlı vs. komple bi xenon 2500'ü en az 2 ile çarp muhtemelen o kadara mal olur.. :)
2 tane seçenek var..biri Cupra farı onun fiyatı 2K TL..2. seçenek de 2.0TDI'lardaki Faruk abinin de önceki aracına aldığı bixenonlar..
parçayı sipariş ettikten sonra yanlışlıkla Cupra farları gelmişti Erya'ya..onları bayaa bi inceledim şansıma da aynı gün cehennem siyahı bi Cupra gelmişti ekspertize..alıcı gözüyle inceledim aracın üstünde..ve hoşuma gitmedi..merceğin çevresindeki kromdan pek hoşlaşmamıştım..kocaman krom çerçevesinin içinde biraz daha küçük mercekleri vs..

fotodan inceleyebilirsin bendekileri..
2.0 TDI bixenonları yaklaşık 1400 küsür Lira'ydı yanlış hatırlamıyosam ve bence daha güzel..Cupra farları hoşuma gitseydi daha pahalı olsa da onları alırdım şu zamana kadar arabama yaptığım şeylerde ucuza kaçmadım..bence sen de bi düşün derim Kaan abim..parça numaraları: 1P1941039 ve 1P1941040..
arabama siyah olanlar daha güzel oldu zaten ama benim arabama kromajlılar daha çok yakışır dersen seçim senin Kaan abim.. :)

bu yerin firma adını pm atarmısın kaan

Geri
Üst Alt