Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bixenon konusunda ciddi anlamda kuvvetli bir gaza ihtiyacim var...

uygulamada ilker, far açma ve toplamada ise erdinç usta. erdinç usta farı hiç zedelemeden açıyor. karşıdan bakınca da açılduğını anlayamazsın. ilker uygulama konusunda ismi en çok bilinenlerden ve işleri de fena değil şimdiye iyice ilerlemiştir işçilğinde ancak farı açma konusunda ilker başarılı değil bence zira farı kesiyor.

uygulamada ilker, far açma ve toplamada ise erdinç usta. erdinç usta farı hiç zedelemeden açıyor. karşıdan bakınca da açılduğını anlayamazsın. ilker uygulama konusunda ismi en çok bilinenlerden ve işleri de fena değil şimdiye iyice ilerlemiştir işçilğinde ancak farı açma konusunda ilker başarılı değil bence zira farı kesiyor.
Erdinc usta hangisi? yeri nerde Bahadir?bir de ilkerin yeri nerde ?web siteleri var mi?

Erdinc usta hangisi? yeri nerde Bahadir?bir de ilkerin yeri nerde ?web siteleri var mi?

ılker bızım tarafta erdınc maslakta ... far tunıng sahıbınden ulasabılırsın her ıkısınede ornek resımdelerde volkanın arabası var ılkerde dıgerı ana sayfada falan hep reklam veren 2 kısımda en ustun 2 alt sol taraftakı sırada :)

erdinç ustanın yerini bilmiyorum ama ilkerinki anadolu yakası kozyatağındaydı sanırım

evinde yapıyor İlker, home-workshop hesabı :)

ılker bızım tarafta erdınc maslakta ... far tunıng sahıbınden ulasabılırsın her ıkısınede ornek resımdelerde volkanın arabası var ılkerde dıgerı ana sayfada falan hep reklam veren 2 kısımda en ustun 2 alt sol taraftakı sırada :)

Omercan o zaman ben erdincten randevu aldim haftaya..fartuning..dukkanina gitmistim..2 hafta sonraya gun veriyor..araya tanidik soktuk ancak persembeye alabildik:)

Omercan o zaman ben erdincten randevu aldim haftaya..fartuning..dukkanina gitmistim..2 hafta sonraya gun veriyor..araya tanidik soktuk ancak persembeye alabildik:)

abi erdinç ustanın işlerini pek bilmiyorum
bahadır abinin dediğinden yola çıkarak farı güzel açıp kapaması güzel. Buğu olayı da önemli ama farın tipine de dikkat et aman diyim

bizim farların açılması baya zor bir iş bunu biliyorum hatta adamın biri sıcak su dolu küvette bekletip açıyor yada çok sıcak üfleyen fön makinası ile ısıtıp yapacaksınki buda plastiğe zarar vermeden olacak

Geri
Üst Alt