Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir kara tren de burada satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oncelıkle herkezın kabul ettıgı ve ortak nokta şu ki... ibiza cupra TDI gercekten ozel bı arac ama bu aracta turbo buyultmedıgın surece max limitlerde leon cupraya kafa tutabilirmi ne bilim yada cupra r ye??? senın aracta aynısı oldugunda saglıklı yorum gelecektır senden.... bu yaz otobanda chipli 340hp gucunde dizel mersoyla aynı guclerdekı benzınlılerle bı deneme yapmıstık ama hız arttıkca benzınlı arayı kapatıp one rahatlıklar gecebılıyor...

en basit mantıkla şunu söyleyebilirim Şemun. sadece yazılımla 2.0 tfsi cuprayı zorlar. ve onun yaktığı yakıtın yarısını yakar.

Merak ediyorum Türkiye'de kaç tane dolaşıyordur bu arabadan yollarda, ya da kaç tane satılmıştır totalde?

oncelıkle herkezın kabul ettıgı ve ortak nokta şu ki... ibiza cupra TDI gercekten ozel bı arac ama bu aracta turbo buyultmedıgın surece max limitlerde leon cupraya kafa tutabilirmi ne bilim yada cupra r ye??? senın aracta aynısı oldugunda saglıklı yorum gelecektır senden.... bu yaz otobanda chipli 340hp gucunde dizel mersoyla aynı guclerdekı benzınlılerle bı deneme yapmıstık ama hız arttıkca benzınlı arayı kapatıp one rahatlıklar gecebılıyor...

Semun cupra tdı 2 kısı,8L kasa s3 tek kısı olarak denedıgımızde s3 u gecıyordu,kı cupra r da aynı motor oldugu ıcın en fazla teke tek de kafa kafaya yururler cupraR ıle.Yenı cuprayla denemedede bence yakın gıder cunku yenı cupranında agırlıgı soz konusu.Cupra tdı son hız olarak 240 ı gorebılıyor 3 kısı ve dolu bagajla.Buyuk turbo yapıldıgında gıderı elbet daha fazla artıcak alt devırlerı olu oluyor arabanın en nıhayetınde.b benzınlı kadar keyıf vermıyor ısın gercek yuzu ondan sonrada.Bu para verılır mı kesınlıkle verılmez.Araba boyasız km sı orjınal,ugurda (eskı sahıbı) satarken sansı yaver gıttı 36 lıraya sattı ama ederı bu arabanın tas catlasın 35 lıraydı.Neden ? cunku bu araba satıldıgında hala seatta ındırımler mevcuttu sıfır cupra 45 lıraya satılıyordu.He su var yenı cupradakı 1.4 tsı motor 1.9 tdı ın yanına gelemez saglamlık yada ılerıye donup projelerde bu kesın gercek.Ama b arabanın yenısı cıkmıssa eskısı her zaman ucuz satılmaya mahkumdur.

Merak ediyorum Türkiye'de kaç tane dolaşıyordur bu arabadan yollarda, ya da kaç tane satılmıştır totalde?

Suan sayılabılcek benım bıldıgım 6 tane var.2007 model olarak suan bıldıgım b bu araba var b tane de Atasehırde genc b elemanın var.

Jantları FR jantı,sahıbı ıle zamanında tanısmıstım.Fotograftakı araba.Sagdakı arabada ızmırden 30 kusur mılyara satılan pert olan araba.2007 senesıne aıt fotolar
09052007.jpg

09052007001.jpg

09052007002.jpg

09052007004.jpg

lınktekı araba eger gecen sene DOD dan satılan arabaysa her yerı boyalı arabanın,arayıp sormustum.Boyalı olsun bana fark yapmaz dıyene 10 numara ama azcık daha dusmesı lazım fıyat olarak.25 e alınır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt