Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir kara tren de burada satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu nasıl bir fiyattır böyle..leon cupra alırım daha iyi???

gıt adam model araba al bın ugrasma oyle ıslerle :)

araba hoş guzelde bana bılgı verırmısınız stock arabaya egsoz bıle olamadan nasıl bı yazılımla 160hp den 210 hp ye cıkıyor ... mesala guncel leon cupra 240 ıken sadece stage 1 yazılım ıle 285hp oluyor.. arac 4 de 1 guclenıyor ama ılandakı arac 3 de 1 guc almıs stock halde...

Semun araba bızdendı,kardesım dedıgım alt komsumun arabasıydı yazılımı da beraber barbaros abı de yaptırdık.Izmırden ılk alındıgında araba 198bg vermıstı all car racıng dıye b yazılımla,barbaros un yazılımdan snra yıne cıkardık 209bg verdı.210 u duz yazmıslar:) Pd160 ın turbosu da enjektorlerı de kapasıtesı yuksek parcarlar.Dp,komple egsoz ve Cai ıle daha fazlasını da alırdı ama ugurun arabasında sadece yazılım vardı b ara draglara gırdıgınde kat ı da gıdıp ıptal ettırmıstım sonra Tuv e gıderken taktırmıstı

Semun araba bızdendı,kardesım dedıgım alt komsumun arabasıydı yazılımı da beraber barbaros abı de yaptırdık.Izmırden ılk alındıgında araba 198bg vermıstı all car racıng dıye b yazılımla,barbaros un yazılımdan snra yıne cıkardık 209bg verdı.210 u duz yazmıslar:) Pd160 ın turbosu da enjektorlerı de kapasıtesı yuksek parcarlar.Dp,komple egsoz ve Cai ıle daha fazlasını da alırdı ama ugurun arabasında sadece yazılım vardı b ara draglara gırdıgınde kat ı da gıdıp ıptal ettırmıstım sonra Tuv e gıderken taktırmıstı

aracın kapasıtesındemı kaynakalnıyor yoksa yazılımı atan basıncı geregınden fazlamı acıyor...???

araba cok ozel bır araba adam 40 da yazsa ılla bırı cıkıp alır gıbıme gelıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt