Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir kara tren de burada satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aracın kapasıtesındemı kaynakalnıyor yoksa yazılımı atan basıncı geregınden fazlamı acıyor...???

araba cok ozel bır araba adam 40 da yazsa ılla bırı cıkıp alır gıbıme gelıyor

bi de şöyle bir şey olması lazım yazılımlarda dizeller benzinlilere göre daha avantajlı...daha fazla beygir alabiliyorlar diye biliyorum..

bi de şöyle bir şey olması lazım yazılımlarda dizeller benzinlilere göre daha avantajlı...daha fazla beygir alabiliyorlar diye biliyorum..

o tarz b durum soz konusu degıl abı turbo neyse dızeldede benzınlıdede aynı degerlerı alıyorlar.
Burdakı faktor pd160 ın motor olarak cok dayanıklı olması,ustundekı turbonun ıyı b turbo olması ve basıncın sınırlarında acılmıs olmasından kaynaklanıyor

o tarz b durum soz konusu degıl abı turbo neyse dızeldede benzınlıdede aynı degerlerı alıyorlar.
Burdakı faktor pd160 ın motor olarak cok dayanıklı olması,ustundekı turbonun ıyı b turbo olması ve basıncın sınırlarında acılmıs olmasından kaynaklanıyor

teşekkürler
ben de sitelerde yazılanlara göre cevap verdim..orda diyorlar ya benzililerde %30 dizellerde %45 lere varan performans artışı diye ona istinaden..yazdım.
hoş %45 olsa..230 lara falan çıkması gerekir ki yazılımla bu da bek inandırıcı gözükmüyor..70 beygiri kim kaybetmiş ki dizel bulsun :D:D

teşekkürler
ben de sitelerde yazılanlara göre cevap verdim..orda diyorlar ya benzililerde %30 dizellerde %45 lere varan performans artışı diye ona istinaden..yazdım.
hoş %45 olsa..230 lara falan çıkması gerekir ki yazılımla bu da bek inandırıcı gözükmüyor..70 beygiri kim kaybetmiş ki dizel bulsun :D:D

cogunlugu reklam amaclı yazılar abi.ama soyle bsy eklım b8 kasa 1.8 t 120bg lık a4 ler yazılım sonrasında 1.8t 160 lık motor gıbı 200bg ustune cıkıyor:) bu durumda 120 lık versıyonun bg artıs neredeyse %80 oluyor:)

gerçekten cok güzel , tabi o paraya zor satılır

Hiç kazası darbesi vs olmadığını düşünürsek bu arabanın ederi nedir? 35 mi?

Hiç kazası darbesi vs olmadığını düşünürsek bu arabanın ederi nedir? 35 mi?

bu arabanın bilinen bir piyasası olmadığı için kim kaça sıkarsa o fiyata gidiyor. ama ben bu arabayı 35 den aşağı vermezdim. bunu alacağıma leon cupra alırım yorumları yapılmış. bu araba yüklendiğinde neler yaptığını hepimiz biliyoruz ki amacı sadece hız da değil yakıt ekonomisi. kendi aracım aynısı olduğu için savunmuyorum ama cupra tdi gerçekten çok özel bir araç. bana bu kadar az yakan ve bu kadar çok giden bir araba gösterin bu fiyata.

bu arabanın bilinen bir piyasası olmadığı için kim kaça sıkarsa o fiyata gidiyor. ama ben bu arabayı 35 den aşağı vermezdim. bunu alacağıma leon cupra alırım yorumları yapılmış. bu araba yüklendiğinde neler yaptığını hepimiz biliyoruz ki amacı sadece hız da değil yakıt ekonomisi. kendi aracım aynısı olduğu için savunmuyorum ama cupra tdi gerçekten çok özel bir araç. bana bu kadar az yakan ve bu kadar çok giden bir araba gösterin bu fiyata.

oncelıkle herkezın kabul ettıgı ve ortak nokta şu ki... ibiza cupra TDI gercekten ozel bı arac ama bu aracta turbo buyultmedıgın surece max limitlerde leon cupraya kafa tutabilirmi ne bilim yada cupra r ye??? senın aracta aynısı oldugunda saglıklı yorum gelecektır senden.... bu yaz otobanda chipli 340hp gucunde dizel mersoyla aynı guclerdekı benzınlılerle bı deneme yapmıstık ama hız arttıkca benzınlı arayı kapatıp one rahatlıklar gecebılıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt