Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir kara tren de burada satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fiyat biraz fazla cidden.komple boyalıysa da araştırmak lazım sebebini..güzel araba ama

Jantları FR jantı,sahıbı ıle zamanında tanısmıstım.Fotograftakı araba.Sagdakı arabada ızmırden 30 kusur mılyara satılan pert olan araba.2007 senesıne aıt fotolar

aynen de bu araba, jantın yanında aynaları da FR yalnız niye öyle acaba? Bir de farları orijinal mercekli fardı, sonradan orijinal mi alıp taktı bilemem. Bu İzmir'deki arabada mercek yok mesela

Paket farkı,eskı kasa leon cupralardada yoktu sunroof,FR larda vardı.Sunroof demek extra agırlık demek ayrıca:)

mantıklı ama mk2 cupralarda sunroof var artık, yemişim ağırlığını mı demeye başladılar bi süre sonra :)

aynen de bu araba, jantın yanında aynaları da FR yalnız niye öyle acaba?

mantıklı ama mk2 cupralarda sunroof var artık, yemişim ağırlığını mı demeye başladılar bi süre sonra :)

Mk2 cupra2 lerdede var sunroof,mk3 cupralardada var ama sonrasında kaldırdılar anlasılan,bazı yerlerde ıse 2007 model cupralarda (1.8 t) opsıyonel yazıyor ama sunrooflusunu hıc gormedım nette:)TR dekılerde zaten yok.

Kırmızı Cupranın sahıbı alırken jantını,aynasını ozellıkle o sekılde ıstemıs tamponuda boyatmıs alttakı sıyah olan ınce kısmı.Tamamen goz zevkı ıcın yanı :)

Koray bırazdan koymayı dusunuyorum.artık takasa sahınmı gelır kartalmı gelır bakıcaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt