Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

Dur hacı yaa bi yere kovulma moddan vazgeçtin bu sefer hiç evlenemicen yengede sorumlu olarak beni vurcakk sonuç faciaya gidio Allamm bugün noldu bana çek fişimiii stop tuşu nerde bunun yaaa :rolleyes:

aman allah korusun yok kardeşim hiç niyetim yok kovulmaya :D

:D Bilal abi bunun sonu hastanede biter ben sana söyleyeyim

can cennet sanırım üyeydi özel pm atıcam siteye gir konuyu oku diye..bilalinde eşini bulup üye yapıcam(üyemi bilmiyorum))haberiniz olsunnn..hahahaha :D:D:eek:

can cennet sanırım üyeydi özel pm atıcam siteye gir konuyu oku diye..bilalinde eşini bulup üye yapıcam(üyemi bilmiyorum))haberiniz olsunnn..hahahaha :D:D:eek:

Tuba Üye olsa böyle konuşabilme olanağım yüzde kaç :cool:

yaa bu konular nerden siliniyoduu Lenn cann bahhk ülee anammmm kime rüşvet vericektikk özelee cabuhh cabuhh :rolleyes:

Bilal tanıdım bi moderatör var 50000 tl ye hallederim işini :D:D

çok kudretli bir kral,dünyada bilinebilecek herşeyi öğrenmiş..bilmediği tek sorunun cevabını aramaya başlamış.."kadınlar ne ister"..ülkede bu soruyu bilebilecek tek kişinin,dağın birinde yaşayan yaşlı bir cadı olduğunu söylemişler..kral gitmiş,bulmuş cadıyı..hemen soruyu sormuş..cadı: "bunun cevabını tek şartla veririm..benimle evleneceksin"..kral başta kabul etmemiş,ama merakı baskın çıkınca,kabul etmiş..ilk gece,odaya geldiğinde cadının muhteşem güzellikte bir kadına dönüştüğünü görmüş..çok şaşırmış ve sormuş.."bu nasıl olabilir?..cadı cevap vermiş:"benim bir özelliğim var..istersem gündüzleri,istersem geceleri bu halime bürünebilirim..birini seçmen lazım..gece mi güzel olayım,gündüz mü?"..kral afallamış..gündüz desek,gece cadıyla olmaz..gece desek,gündüz bu cadıyla gezilmez..karar verememiş..şunu söylemiş: "ikisinin de iyi ve kötü yanları var..sen bilirsin..nasıl istersen"..bunu üzerine cadı şu cevabı vermiş.."işte..sorduğun sorunun doğru cevabı bu..kadınlar her zaman özgür iradeleri ile karar vermek isterler..sadece önlerinde seçenek olması gerekir.." ve sonsuza kadar bu güzel görünümüyle kalmış..
sonuç olarak,
1-seçenekleri sunup,ondan sonra karar verme işlemini onlara bırakmak lazım..
2-ne kadar iyi,güzel olursa olsun,içinde gizli saklı mutlaka bir cadı vardır..:)

Geri
Üst Alt