Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ne yapsam Ne etsem Anlayamadım Şu bayanları her nedense farklı bir yapılarının olduğunu düşünüyorum...

- Ararsın Duymaz, Sonra derki duymadım hayatım.
- Arar Açamazsın , Sonra derki ne işin var ne yapıyorsun hesap ver
- Dışarı Çıkmazsın, Arkadaşlarınla neden vakit geçirmiyorsun der
- Dışarı Çıkarsın , Beni ihmal ediyorsun der
- Hediye alırsın, Teşekkür eder niye masraf ediyorsun der
- Hediye almazsın, Surat yapar beni sevmiyormusun eskisi gibi değilsin der
- Her gün seni seviyorum dersin, Bunu ara sıra söyle her gün söyleme der
- Ara sıra seni seviyorum dersin, Sen neden bana seni seviyorum demiyorsun der
- Pes oynarsın, Bıktım senin pes oynamandan der
- Araban pis olur, Neden bu kadar çok kirli der
- Arabanla ilgilenirsini Arabayı kıskanmaya başlar

Kısacası Çözemiyorum Gerçekten Çözmiyorum. Bayanlara Ait bi Decoder Üretimi yapılması gerektiğini düşünüyorum işin açıkcası:eek:key:

aynen öyle kardeş ben 40 ıma geldim hala çözemedim... ama dediklerin doğru daha ilave edilecek çok şey var da bunlarla kafalarımızı yormayalım... sensin diyip geçelim bildiğimizi yapalım aksi taktirde üzülürsün...

Alper Abi babama soruyorum bazen 50 yaşında :D diyoki ben 50 yıldan beri çözemedim oğlum hiç uğraşma :D

Valla Can baba doğru demiş hiç bulaşma abicim bu flört evresinde yaşadıkların hiç bişey evlenince noluyo diyosun o zaman decoder değil bildiğin direk tercuman lazım..

4 aydır anca alışıyorum..

Dimi Abi Şu Flört Evresinde Annesinden Ne çekiyorum bi ben bi allah biliyor bir de evlensek kadın bize yerleşcek :D sanırım bildiğin kaynana muamelesi görüyorum :D

Aldıkdan sonra daha feci abicim bu sefer tam teftiş var Allah kurtarsın Canımmmm her daim arkandayızzz :eek:

Cannn telefon calıoooooooo allamm kaççç

:D sıçtım desene :D yol yakınken :D kaçsam mı ben ya daha iki yıl var gerçe ama iki yıla kadar ne olur bilemem olmadı kaçırırım :D:D:D

Zaten eşinle evlenmiyorsun ki sırf ailesinle de evleniyorsun resmen O yüzden gidicen rusyaya alıcan anasının koynundan gelicen ne kayınvalide ne kayınbaba derdi var:D

eminim öyle bir decoder üretlsek yok satar ama kim anlayıpta erkek diline çevirecek kadınları :)

Geri
Üst Alt