Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

90 + 2 de gol gelir.

Bilal - Vayyy annemm nasılsın yaaa
Kaynan - ii olum evdeyim zeyneple alış verişe çıkıcaz akşam için

Bilal - Yaa yorulma anne ne gerek var o kadar şeye
Kaynana- olurmu bişi yapmıyorum ki

Bilal - İi anne bilirim ben hazırlamadıklarınııı :) Yaa anne Tubişi süpriz yapalım mı
Kaynan - hayırdır.

Bilal - İşden çıkınca Tuğbayı almaya gidicem size gelicez diye o eve gidicek ben gelip sizi alim bize gidelim hem çok oldu bize gelmiyosunu ayıp ya hep biz geliyoruz.
Kaynana - olurmu olum öyle şey bura sizinde eviniz

Bilal - Biliom annecim saolasınnnn Tubayada değişiklik olur hem şaşırırrda hadi annemm ayarlarsın sennn
Kaynana- iyi tamamm olurr bak beni ortaya katma sonra heeee

Bilal- Olurmuuu annecim yaaa bitanesinnn hadi hadii akşam iş çıkışı ordayım görüşürüzzz

Seviyorum kendimiiii :) :) :eek: :eek: :eek:

puhahapuhaha yaww Bilal güldürdün beni :D hadi iyisin yine

Cennet: Aşkım napıosun
Ben : İyiyim hayatım iş güç
Cennet: Kaçta çıkıcaksın
Ben : Aşkım altıda çıkıp dursun abiye gidicem amerikan park, sinyal ve başka birşey ler yapıcaz
Cennet : Genemi araba ya kaç para tutacak bunlar
Ben : ya ortalama **** TL ama belli olmaz başka birşeyler de olabilir belki
Cennet : Aşkım ne şu arabaya aptal aptal para harcıyorsun
Ben : ben sana kuaföre gidip makyaj malzemesi ayakkabıya kıyafete bi dünya para verircekn bir şey demiyorum ki benim de tek zevkim bu senin iki ayakkabı parana ben arabamı yaptırıyorum
Cennet : Off birşey demeye gelmiyor zaten tamam aşkım özür dilerim git yaptır sen
Ben : Herhalde yaptırcam Hadi öptüm byss

:D:D Bu da şimdi olan konuşmaydı :D

Ben : Aşkım altıda çıkıp dursun abiye gidicem amerikan park, sinyal ve başka birşey ler yapıcaz
Ben : ben sana kuaföre gidip makyaj malzemesi ayakkabıya kıyafete bi dünya para verircekn bir şey demiyorum ki benim de tek zevkim bu senin iki ayakkabı parana ben arabamı yaptırıyorum
Cennet : Off birşey demeye gelmiyor zaten tamam aşkım özür dilerim git yaptır sen

Makyaj kuaför denince hemen u dönüşü yapıyolar hep böle heppp :eek:key: :eek:key: devam can aynı yöntem

:D allahtan bizim ki ufak tefek modifiye ye laf etmiyor sadece evleneceğimiz için fazla harcama yapmamı istemiyor evlendikten sonra beraber modifiye edecez beyaz tavşanı :D

:D allahtan bizim ki ufak tefek modifiye ye laf etmiyor sadece evleneceğimiz için fazla harcama yapmamı istemiyor evlendikten sonra beraber modifiye edecez beyaz tavşanı :D

Eness yapabildiğin kadarını yappp evlendikden sonra beraber yapacaz kısmı diye bişey yokkk unut abi unut onuuu bizde öle diyoduk şimdi C.tesi aradığında Maslağa gidiom dediğimde yarrım saate evde olmassan maslakda yemek yersin diyoo

abi "kaçta çıkıcan " lafı büyük ihtimalel gel dısarı cıkalım diyicekti :D:eek:

Eness yapabildiğin kadarını yappp evlendikden sonra beraber yapacaz kısmı diye bişey yokkk unut abi unut onuuu bizde öle diyoduk şimdi C.tesi aradığında Maslağa gidiom dediğimde yarrım saate evde olmassan maslakda yemek yersin diyoo

anammm :( ciddi olamazsın hepsi kandırmaca mı yani :D

Geri
Üst Alt