Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

anammm :( ciddi olamazsın hepsi kandırmaca mı yani :D

Valla ciddiyim hacıı bunlar taktik evlenmeyi hızlandırmaa ve alttan kuyu kazma taktiklerii şimdi öyle diolar içinden de evlenek bak gösterecem ben sana araba nasıl modifiye ediliyo diye başlıyolar bizi modifiye etmeye.

bu gömlek olmazz hoşuma gitmedi
yaaa bu kravat nee yarın kravat almaya gidelim (arada kendileri götürüyo kıyafeti sen hikaye)
Aaaa aşkım sana kazak alalım ondan sonra bahkk ne kadar zevkliyim seni giyindiriyorum :)

Ulennn bana aşık olurken ben pacosmuyddumm beeeeee die affalıyonnnn :rolleyes:

Eness yapabildiğin kadarını yappp evlendikden sonra beraber yapacaz kısmı diye bişey yokkk unut abi unut onuuu bizde öle diyoduk şimdi C.tesi aradığında Maslağa gidiom dediğimde yarrım saate evde olmassan maslakda yemek yersin diyoo

Bilal iyi güzel diyorsun da abi ben mod işine bi girersem sittin sene evlenemem ki :D

Valla ciddiyim hacıı bunlar taktik evlenmeyi hızlandırmaa ve alttan kuyu kazma taktiklerii şimdi öyle diolar içinden de evlenek bak gösterecem ben sana araba nasıl modifiye ediliyo diye başlıyolar bizi modifiye etmeye.

bu gömlek olmazz hoşuma gitmedi
yaaa bu kravat nee yarın kravat almaya gidelim (arada kendileri götürüyo kıyafeti sen hikaye)
Aaaa aşkım sana kazak alalım ondan sonra bahkk ne kadar zevkliyim seni giyindiriyorum :)

Ulennn bana aşık olurken ben pacosmuyddumm beeeeee die affalıyonnnn :rolleyes:

puhahapuhahapuhaha

:D Valla abi arabama karışanı affetmem babam olsa tanımam :D ben arabamla ilgilenince daha çok mutlu oluyorum:D

Evliyken ilgilenn diyalog aynen alttaki gibi.

Tam uyuma moduna girilir hava soğuktur Bilal arabasını düşünür ve yanlışlıkla sesli olaral

Bilal - Ahh beee kızım dışarda soğukda bekliyo şimdi
Eşi - Battaniyeyi al git kızının üstüne ört kendinde içinde kalllllllll öfffff

Bilal - Ya aşkım şaka yapıoyorum yaaaa
Eşi - Hadi ordan şaka yapıyomuş sen zaten arabanı benden çok seviyosun

Bilal - :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Aynı Aynı :D Bizimkide böyle :D yani oturuyoruz ya arabayı göreceğim yere oturuyorum triplere giriyo sen git arabayı sev :D diyo tamam diyorum çıldırıyo :D:D:D

Evliyken ilgilenn diyalog aynen alttaki gibi.

Tam uyuma moduna girilir hava soğuktur Bilal arabasını düşünür ve yanlışlıkla sesli olaral

Bilal - Ahh beee kızım dışarda soğukda bekliyo şimdi
Eşi - Battaniyeyi al git kızının üstüne ört kendinde içinde kalllllllll öfffff

Bilal - Ya aşkım şaka yapıoyorum yaaaa
Eşi - Hadi ordan şaka yapıyomuş sen zaten arabanı benden çok seviyosun

Bilal - :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Bilal sayende amma güldüm bugün ya şirkettekiler her kahkaha attığımda bana bakıyor kovacaklar en sonunda :D :D

Bilal sayende amma güldüm bugün ya şirkettekiler her kahkaha attığımda bana bakıyor kovacaklar en sonunda :D :D

Dur hacı yaa bi yere kovulma moddan vazgeçtin bu sefer hiç evlenemicen yengede sorumlu olarak beni vurcakk sonuç faciaya gidio Allamm bugün noldu bana çek fişimiii stop tuşu nerde bunun yaaa :rolleyes:

Hepiniz ne kadar dertliymişsiniz kadınlardan yaa
güzin abla sitesi gibi olmuş bugün burası :confused:puhaha

Geri
Üst Alt