Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Balans ve bilezik

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında TORO_BLANCO tarafından paylaşıldı.

1. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    2 haftadir balansla ugrasiorum bugun yine balans yaptirdim 140 dan sonra ufak bi sallama yapio lastikci plastik bilezik yerine demir bilezik takmak gerek dedi baska bi fikri olan varmi veya bu bilezik isini nasil halledebilirim

2. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    Titreme bi cok seyden yapabilir ibrahim bilezikleri metal kullaninca duzelicegini sanmiyorum cunku plastik bilezik ısıyi yedimi diskden ister istemez kıvama geliyor tam oturuyor yerine yada on duzende sikinti yoksa tabi ben tabla degismistim titrememesi icin onceki aracimda

3. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    okadar aşırı bi titreme yok bilezikten olabilir dediler

4. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    orjinal bijonlarımı yoksa jantlar ile verdikleri bijonlarımı kullanıyosun?

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    orjinaller kısa geldi jantlarla verilenleri kullanıorum

6. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    seri kalkıs yaptığında ara ara inceden çıt sesleri duyuyomusun önlerden.sonuç olarak pek kalitelide olmuyo o bijonlar.benim tüm rot ve balans ayarım yapılmıştı ama 140 160 arası ince sallantıyı kesemedim derken rot balanscı usta bilerekmi bilmeyerekmi söyledi bilmiyorum ama orjinal bijonlarımı istedi verdim taktı onları.ne ses kaldı ne sallantı..

7. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    araştırmalarıma göre bilezikten kaynaklanıo başka sitelerden aaraştırdım aynı sorunla karşılaşanlar bilezikle çözüm yoluna ulaşmışlar

8. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    hadi bakalm:)

9. uner

uner SCW Üyesi

1
    0
    1
    Maslak sanayide yapan birisi var ben alüminyum bilezik yaptırdım sıkıntı ortadan kalktı 140 tl ye 4 tane bileziği takıyorlar

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    ibrahip bileziğe bak...ben 4 ünü lastikçi sökme takma dahil 100 liraya yaptırdım antepde..nizipteki tornacıya bir uğra bakalım..ve sana küçük bir öneri daha ..
    poryadaki bijon delikleri arasındaki mesafesi ile janttaki bijon mesafesini bir kumpas ile ölçtürsene...
    biliyosun vw jant aldım 5x100 diye ama 5x100 den küçük çıktı..
    umarım öyle değildir..
    sonra orjinal jantları geri taktım..bilezik yaptırdım

Sayfayı Paylaş