Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balans ve bilezik

balansları hem araç üzerinde hemde makine de yaptık sorun çözüldü ama replika aldıgım jantlar ufaktan egilmeye başlamıs oz veya advan bulursam hemen alıcam

oha ne zaman eğilmiş yuh yani..replika da olsa..3 günde jant mı eğilirmiş...antep yolu kötü diyoruz da..nizip antep arası hem otoban hem eski yol gayey güzel asfaltı..şehir içinde zaten yavaş gidiyoruz..anlamadım..

konuyla alakasız olacak ama ben yaklasık bır sene falan once jantlarımı degıstırdım orjınal ford tıtanıum jantı taktım takan vatandas benım eskı bıjonları koymus tu gectıgımız gunlerde lastık degısımınde lastıkcımın gosterdıgı ıle ırkıldım !! bıjonlar ufak ve delıgın ıcıne gomulmus yanı yolda lastıklerımden bırısının cıkması an meselesı !!! bıjonları hemen degıstırdım sımdı bende huy oldu ıkıde bır bakıyorum bunlarda gomulmus mu dıye :)

konuyla alakasız olacak ama ben yaklasık bır sene falan once jantlarımı degıstırdım orjınal ford tıtanıum jantı taktım takan vatandas benım eskı bıjonları koymus tu gectıgımız gunlerde lastık degısımınde lastıkcımın gosterdıgı ıle ırkıldım !! bıjonlar ufak ve delıgın ıcıne gomulmus yanı yolda lastıklerımden bırısının cıkması an meselesı !!! bıjonları hemen degıstırdım sımdı bende huy oldu ıkıde bır bakıyorum bunlarda gomulmus mu dıye :)

desene bunların geninde var istisnalar hariç..bende biliyorsun jantı çıktı..
ulan bi bijon için adam öldürecekelr sonunda belki de ölen olmuştur da bilen yoktur

desene bunların geninde var istisnalar hariç..bende biliyorsun jantı çıktı..
ulan bi bijon için adam öldürecekelr sonunda belki de ölen olmuştur da bilen yoktur

valla abı dusunsene adam cakıyor arabayı lastık kopuyor oluyor sonra dıyorlarkı vay be ne kazaymıs lastıgı bıle kopmus :)

Geri
Üst Alt