Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balans ve bilezik

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
2 haftadir balansla ugrasiorum bugun yine balans yaptirdim 140 dan sonra ufak bi sallama yapio lastikci plastik bilezik yerine demir bilezik takmak gerek dedi baska bi fikri olan varmi veya bu bilezik isini nasil halledebilirim

Titreme bi cok seyden yapabilir ibrahim bilezikleri metal kullaninca duzelicegini sanmiyorum cunku plastik bilezik ısıyi yedimi diskden ister istemez kıvama geliyor tam oturuyor yerine yada on duzende sikinti yoksa tabi ben tabla degismistim titrememesi icin onceki aracimda

Titreme bi cok seyden yapabilir ibrahim bilezikleri metal kullaninca duzelicegini sanmiyorum cunku plastik bilezik ısıyi yedimi diskden ister istemez kıvama geliyor tam oturuyor yerine yada on duzende sikinti yoksa tabi ben tabla degismistim titrememesi icin onceki aracimda
okadar aşırı bi titreme yok bilezikten olabilir dediler

orjinaller kısa geldi jantlarla verilenleri kullanıorum
seri kalkıs yaptığında ara ara inceden çıt sesleri duyuyomusun önlerden.sonuç olarak pek kalitelide olmuyo o bijonlar.benim tüm rot ve balans ayarım yapılmıştı ama 140 160 arası ince sallantıyı kesemedim derken rot balanscı usta bilerekmi bilmeyerekmi söyledi bilmiyorum ama orjinal bijonlarımı istedi verdim taktı onları.ne ses kaldı ne sallantı..

araştırmalarıma göre bilezikten kaynaklanıo başka sitelerden aaraştırdım aynı sorunla karşılaşanlar bilezikle çözüm yoluna ulaşmışlar

Maslak sanayide yapan birisi var ben alüminyum bilezik yaptırdım sıkıntı ortadan kalktı 140 tl ye 4 tane bileziği takıyorlar

ibrahip bileziğe bak...ben 4 ünü lastikçi sökme takma dahil 100 liraya yaptırdım antepde..nizipteki tornacıya bir uğra bakalım..ve sana küçük bir öneri daha ..
poryadaki bijon delikleri arasındaki mesafesi ile janttaki bijon mesafesini bir kumpas ile ölçtürsene...
biliyosun vw jant aldım 5x100 diye ama 5x100 den küçük çıktı..
umarım öyle değildir..
sonra orjinal jantları geri taktım..bilezik yaptırdım

Geri
Üst Alt