Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaslar leona jant yerine yay??

bende konuyu açan arkadaş gibi düşünüyorum şu aralar. sadece yay değişikliği ile aracı biraz daha yere basarak güzel bir görüntü elde edebilmek.
stok haldeyken lastik üst yüzeyi ile çamurluk dış alt mesafesi arasında 7 cm boşluk var.
kafamdaki soru 3.5 yay takmak acaba tatmin edecekmi ?
5 lik yaydan da çok şikayet eden var hem konfor hem sürüş rahatlığı açısından.
ilerde jantlarıda değişirim (18'' ile ) diyen biri hangisini tercih etmedir.
3.5 bana göre daha mantıklı gibi görünüyor.
bu değişiklikleri yapan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi ? Teşekkürler...

bende 3,5 diyenlerdenim. özellikle orjinal jantlarla kullanacaksanız kesinlikle 3,5 diyorum. ha ilerde 18" jant alırım diyorsanız zaten yanak kalınlığı inceleceğinden araç en fazla 1-2 cm yükselir :eek:key:

ben hiçbirisi demek isteerim. arabanın suspansiyonu ne kadar sertleşirse suruş konforu o kadar duşer ve yollarımız malum zırtpırt çukur,hız kesici tumsek,uyarıcı maksatlı yerledeki çizgiler arabanın tum aksamlarını yoracak ve bu sefer arabanın her yerinden sesler gelmeye başlayacak benden söylemesi orjınali ile oynama derim.

abi 3.5luk yay nedir ya.brz dkkt edin yollarda derim ki ztn zamanla öğreniyosunuz en az 5cm yayı bas gitsin.he oda kesmeyince benim gibi 5likleride kestir,6-7cm bas:) 16ylada 17ylede harika oluyo..18le direk davlumbaza oturuyo onunda çaresi bildiğiniz üzere var fakat 18le süründürcem diyene coil şart ki esnemesin..bence en az 5cm;)

bu benim arabam jetta 50mm eibach yay var 16 orj jantları bu yayları taktık 1 saat kullanmadan görüntü kötü olduğu için yalan sölemiorum 1 saat te söktürdüm 400 e aldım 200 e verdim 1 saat te 200 zarar ettim senin başınada aynısından gelmesin die bu kadar uraşıorum :D

fotoraf016v.jpg

buda eniştemin leon u 35mm eibach yay var leondaki yaylar ne kadar tatlı duruyor hiç abartısız mükemmel bence inş derdimi anlata bilmişimdir

fotoraf012.jpg
ya galba 3.5 luk alcam gıbı gercekten cok sık durmus ustunde hem de en azından arabanın ıcınde fazla zıplayarak gıtmem seat ta yayların kaca satıldıgını bılen var mı acaba??

abi 3.5luk yay nedir ya.brz dkkt edin yollarda derim ki ztn zamanla öğreniyosunuz en az 5cm yayı bas gitsin.he oda kesmeyince benim gibi 5likleride kestir,6-7cm bas:) 16ylada 17ylede harika oluyo..18le direk davlumbaza oturuyo onunda çaresi bildiğiniz üzere var fakat 18le süründürcem diyene coil şart ki esnemesin..bence en az 5cm;)

yener kardeşim senin sattığn coillere kafayı takmıştım ama benden önce davrananlar olmuş :D
haklısın 5 cm yay çok güzel duruyo ama ben bazen stok halde bile araçta 4 kişi varken sürtüyorum (benmi beceriksizim acaba :confused:)
serbay'da (PATRON) 5cm leri çıkarıp 3.5 e geçti diye biliyorum bu sebepten dolayı gerçi onun kiler 18''
stok arabaya yayların takılı halini görmeden karar vermek zor gi bi görünüyo ...

arkadaslar gercekten cok tesekkur ederım bana bırseyler anlatmak ıcın hepınız seferber olmussunuz muhtemelen bıraz para bırıktırıp seat tan yay alıcam nolur nolmaz sonra yok garanti demesınler bana diye fiyatlarından haberınız varsa solersenız sevınırım :))

bir kaç ay önce 170 tl + kdv idi bir takımı tabi ön arka olacağı için x2 diyeceksin

arkadaslar sımdı vosmeri aradım ve fiyat aldım yay ölcusu yokmus dogustan sıparıs edıyolarmıs on yay takımı 280 arka yay takımı 296 ve ıscılık te 180 lıra bana toplam 756 lira gibi bi fiyat cıkardılar ne dıyosunuz ayrıca yay olcusu olmaması nasıl bıseydır ben anlamadım:confused:

ege ne demek herzaman birbirimize yardımcı oluruz. Özellikle resimleri payaştımki 35mm ne kadar güzel durduğunu gör die ne olursa olsun 35mm üstüne çıkma

Geri
Üst Alt