Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaslar leona jant yerine yay??

ben hala 35mm de ısrarcıyım eniştemin leon u vardı 35mm koni adık mükemmel oldu ressimleri var burdan eklerim birasdan

Oturdugun semt ve yolalra baglı 5 lik alırsan altını cok sürtersin sonucda türkiyede yaşıyoruz ki 5 lik yayı hiç tavsiye etmem bazı arkadaşlar en güzeli 5 lik diyor fakat 5lik yay bildigin kalas gibi sallama süspansiyon die bireşy yok şahin dogana binmiş gibi oluyor arada fazla mesafe yoksa teker ve kaput arasında 3.5 luk al derim zaten 3.5 luk helezyon yay normal 3.5 yay gibi olmaz en fazla aracı 4 santim basıyo yere ginede sen bilirsin herkesin zevki kendine bende yay almayı düşünüyorum 3.5 dan vaz gecme diyorlar tanıdıklar aksesuarcılar

Oturdugun semt ve yolalra baglı 5 lik alırsan altını cok sürtersin sonucda türkiyede yaşıyoruz ki 5 lik yayı hiç tavsiye etmem bazı arkadaşlar en güzeli 5 lik diyor fakat 5lik yay bildigin kalas gibi sallama süspansiyon die bireşy yok şahin dogana binmiş gibi oluyor arada fazla mesafe yoksa teker ve kaput arasında 3.5 luk al derim zaten 3.5 luk helezyon yay normal 3.5 yay gibi olmaz en fazla aracı 4 santim basıyo yere ginede sen bilirsin herkesin zevki kendine bende yay almayı düşünüyorum 3.5 dan vaz gecme diyorlar tanıdıklar aksesuarcılar

+1907

berkay kardeşim hay eline sağlık :D berkayın da dediği gibi araç 40mm basıyor bana kalsa o bile fazla da nese ressimleri eklicem birazdan zaten görünce anlıcaksın

Bende birşey sormak istiyorum
Seat ın verdiği 3.5luk eibachlar ile dışardan alacağımız eibachlar aynı mıdır yere basması aynı mı oluyor yani?

Birde ben dışardan 3.5luk eibach alsam serviste orjinal seat spor yay ı desem yuttururmuyum:D

+1907

berkay kardeşim hay eline sağlık :D berkayın da dediği gibi araç 40mm basıyor bana kalsa o bile fazla da nese ressimleri eklicem birazdan zaten görünce anlıcaksın

birazda arabanın saglıgını düşünmek lagzım :) arabayı ne kadar yere basarsan bas tamam cok hoş durur fakat yaşadıgımız ülke belli yabancı ülkelde olsak yere sıfır gideriz zaten bende de sport up 17 jant var jant lastik almıcam bi farkımız olsun kafamı ceviriorum ankarada bady kid takmış bi jant lastik atmış arabaya cıkmış piyasaya :) 3.5 luk yay aldıgımda eminim ki orjinal jantı ile daha tatlı olacak sonucda aracın üstünde en kötü jant olsun aracı bastıgın zaman o jant sana en güzel jant olarak görükecek arabayı yay göstertiyo jant değil

Bende birşey sormak istiyorum
Seat ın verdiği 3.5luk eibachlar ile dışardan alacağımız eibachlar aynı mıdır yere basması aynı mı oluyor yani?

Birde ben dışardan 3.5luk eibach alsam serviste orjinal seat spor yay ı desem yuttururmuyum:D

seat sport degıl servısın sattıgı yaylar bıldıgımız eıbach yaylar fark yok.Asıl seat sport urunlerı zaten sadece kendı ısmını barındırıyor ustunde

5 cm in ön takımı fazla yorduğunu düşünüyorum onunla birlikte kule gergiside alınmalı bence...

satılık 3,5luk eıbach yaylarım var dusunursen uygunada verıyorum bana mesaj atabılırsın

Geri
Üst Alt