Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj üstü spoiler için fiberci yardımı....

Aslında geçenlerde Cezmi Abi'nin aracındaki gibi bir spoiler gördüm. VW Bora üzerindeydi. VW logosuna kadar iniyordu ve tam logonun üzerine gelen kısım yarım daire şeklinde boşluktu. Yani nasıl tarif edeyim, düz olsa logo altında kalır ama VW logosunun üstünden atlayıp gidiyor. Yanlış görmüyorsam Cezmi Abi'nin aracındaki de o şekilde, tam seat logosunun üzerinden atlayıp gidiyor.
Örnek:
Ekli dosyayı görüntüle 5342Ekli dosyayı görüntüle 5343

Fatih bu olabilir.Arac üzerinde daha kibar duracak şekilde sadeleştirme yapılabilir.Bu biraz kaba duruyor.

Fiberci bulabildik mi arkadaşlar? Top sport tamponu taktırdım. Sırada Cupra marşpiyel var, sonra da arka cam üstü ve bagaj üstü spoiler var... Kime yaptıracağız?

arkadaslar yanit weremedigimiz ozel tasarim isleri artik bunyemizde yapabilmekteyiz bagaj spoyleri camustu spoyler 2 gunde olcu alinip yapilabilir artik

arkadaslar yanit weremedigimiz ozel tasarim isleri artik bunyemizde yapabilmekteyiz bagaj spoyleri camustu spoyler 2 gunde olcu alinip yapilabilir artik
Peki bize aşağıdakiler için fiyat verebilir misiniz?

-Seat Leon mk1 (Toledo mk2) Cupra marşpiyel
-Seat Toledo arka cam üstü spoiler
-Seat Toledo bagaj üstü spoiler

örnekler:

spoyler 140
camustu 140
macbiel 200 tl olur
ama bundan daha guzel bi calisma olacagini dusunuyorum

Geri
Üst Alt