Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj üstü spoiler için fiberci yardımı....

spoyler 140
camustu 140
macbiel 200 tl olur
ama bundan daha guzel bi calisma olacagini dusunuyorum
Fiyatlar bana biraz çok geldi de, ama gerçi piyasasını da net araştırmadım. Marşpiyelleri çifti 100tl falan diye duyuyordum.

Bizim spoiler marşpiyel vs işi yine yattı :)

Efe polyester'e sordum, hazırda yok, şuanda yapamıyoruz dediler. Birilerinin aracını getirip bırakması lazım yapabilmemiz için dediler...

Konu sonuçsuzmu kaldı arkadaşlar? Bir gelişme varsa paylaşabilir miyiz? Ben de marşiyel ve spoile istiyorum ama hiçbiyer bulamadım,

Konu sonuçsuzmu kaldı arkadaşlar? Bir gelişme varsa paylaşabilir miyiz? Ben de marşiyel ve spoile istiyorum ama hiçbiyer bulamadım,

Bende orjınal cupra-r marşpiyel var.Spoiler için aracı karşıda bırakmak gerecek bır gun kalması gerekıyor.Benımde o kadar vaktım yok.Karsıdan aracını bırakabılecek bır arkadasa tşk ederiz.

antalyadan da haber yok şimdilik.marşbiyeli kaça aldın mehmet? cupra tampon gelicek haftaya,marşbiyel olmadan sırıtacak sanırım.mevlüt 100tl ye yaptırmıştı bi yerde ama o saattı aracını :)

Geri
Üst Alt