Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj üstü spoiler için fiberci yardımı....

bagaj üstünü tanımadığım fiberci ölçtü biçti anında kalıp yaptı bende yanındaydım ben söyledim o yaptı ve cuk oldu..sizde öyle yapın hatta bmw dan bahsedin elemanın hayal gücüde varsa arabanın başında yapar

Cezmi abi bmw butun modellerınden bahsettım.Yetmedi laptopu actım senin aracın resmini ve birkaç spoiler resmi gösterdim.Üstüne üstlük vinnn takıp online internetten bir dünya resim gösterdim.Arac üzerinde ne istediğimi net biçimde anlattım.İki kafa kaşıma yapıyorlar ve fiyat 350 tl oluyor.:mad:Bır cumartesi günü karşıya yanına geleyım su fiberci arkadas gidelim.

bu arada marşbiyel için müracat mevlüt zaten.far kaşıda 70 tl normal heralde ? kaput uzatmada çok yakışıyor toledolara ama nasıl olur maliyeti nedir bilmiyorum.far kaşı alırsan banada yolla fotoları mehmet

Boyasız 70 tl far kaşına bıraz ılgınc gelıyor.100 tlye boyalı marşpiyel takan adam bır far kaşına 70 tl istiyor.Ebay.de de abs plastık far kaşı vardı ve fıyat olarak 20 dolara denk gelıyor.Linki bulup eklerim

Aslında geçenlerde Cezmi Abi'nin aracındaki gibi bir spoiler gördüm. VW Bora üzerindeydi. VW logosuna kadar iniyordu ve tam logonun üzerine gelen kısım yarım daire şeklinde boşluktu. Yani nasıl tarif edeyim, düz olsa logo altında kalır ama VW logosunun üstünden atlayıp gidiyor. Yanlış görmüyorsam Cezmi Abi'nin aracındaki de o şekilde, tam seat logosunun üzerinden atlayıp gidiyor.
Örnek:
A76K8O7HM9ILLRUC_465800Gruntu029.JPGQV7AGQTBCL36QMJD_465800Gruntu027.JPG

Ekli dosyalar

• A76K8O7HM9ILLRUC_465800Gruntu029.JPG
    A76K8O7HM9ILLRUC_465800Gruntu029.JPG
    23.7 KB · Görüntüleme: 27
  • QV7AGQTBCL36QMJD_465800Gruntu027.JPG
    QV7AGQTBCL36QMJD_465800Gruntu027.JPG
    25.4 KB · Görüntüleme: 27
aynen öyle fatih..bagajın üstünde alıştırma yaparken kesiyorlar orayı

100 lira vereceksiniz ne saçı ne celigi fiber tabii kırılması da size bağlı durup dururken kırılmaz

Aslında geçenlerde Cezmi Abi'nin aracındaki gibi bir spoiler gördüm. VW Bora üzerindeydi. VW logosuna kadar iniyordu ve tam logonun üzerine gelen kısım yarım daire şeklinde boşluktu. Yani nasıl tarif edeyim, düz olsa logo altında kalır ama VW logosunun üstünden atlayıp gidiyor. Yanlış görmüyorsam Cezmi Abi'nin aracındaki de o şekilde, tam seat logosunun üzerinden atlayıp gidiyor.
Örnek:
Ekli dosyayı görüntüle 5342Ekli dosyayı görüntüle 5343

işte tam anlamıyla bu ve cezmi abinin ki gibi..hatta bunu yapcak birilerini bulsak daha da geliştirebilir.

100 lira vereceksiniz ne saçı ne celigi fiber tabii kırılması da size bağlı durup dururken kırılmaz
Tamam o zaman Mevlüt, fiberciyi ayarlayalım, hemen Cupra maşpiyel siparişi vereceğim :) Bagaj üstü + arka cam üstü için de topluca sipariş verelim isterseniz...

yok işte yok aradık aradık öyle bır fiberci bulamadık sponsorumuz dahı ılgılenmedı düşün artık
bende zaten cam üstü spoiler var marşpiyellerimide bılıyorsunuz ama yınede paylaşıyım

14wyt.jpg
[/URL][/IMG]

14x0u.jpg
[/URL][/IMG]

14x3p.jpg
[/URL][/IMG]

14x5l.jpg
[/URL][/IMG]

Geri
Üst Alt