Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj üstü spoiler için fiberci yardımı....

Konu yine askıda kalmış galiba...

Cupra marşpiyel bulmam lazım :)

Niye askıda kalsın.Arac boyada bende dınlenıyorum.Arac cıktıgında fıbercı ıle gorusecem.Hatta fıbercıler ıkı tane oldu.Cupra marşpiyel anca servisten çözebilirsin.Mevlütün aractaki marşpiyelleride düşünebilirsin.

mehmet aynı spoiler i istiyoruz.inceden kalına doğru güzzel olur.yönetci abimizin aracındaki tam istediğimiz aslında.biraz stoplara yakın duruyor farklı göstermiş....d_darko top sport tamponu nerden kaça buldun kardeş ? tampona girmeyip lip mi alsam diyorum , nerde buluruz ki

hesaplı ve şık birşey olursa, arabayı delmeden monte imkanı olursa..bende düşünebilirim arkadaşlar..

ya bide cezmi abiye rica etsekte şu spoilerinin yakından çekilmiş ayrıntılı fotosunu görsek iyi olur..bu konu her açıldığında cezmi abinin spoileri gündeme geliyor..bir de sadece arkaya takılsa nasıl olur acaba sırıtırmı..cezmi abinin cam üstüyle harika olmuş gerçekten

bu arada marşbiyel için müracat mevlüt zaten.far kaşıda 70 tl normal heralde ? kaput uzatmada çok yakışıyor toledolara ama nasıl olur maliyeti nedir bilmiyorum.far kaşı alırsan banada yolla fotoları mehmet

Niye askıda kalsın.Arac boyada bende dınlenıyorum.Arac cıktıgında fıbercı ıle gorusecem.Hatta fıbercıler ıkı tane oldu.Cupra marşpiyel anca servisten çözebilirsin.Mevlütün aractaki marşpiyelleride düşünebilirsin.

Cupra marşpiyel serviste çok pahalı diye okudum bi yerlerde, boya hariç 600TL idi galiba çifti. Mevlüt'ün aracındaki de güzel ama cupra daha bi başka duruyor... Fiberden de çekiniyorum biraz. Kırılır çatlar falan diye... Adana'da birileri sacdan yapıyordu, cupra marşpiyelinin aynısı. Acaba o daha mı iyi olur diyorum. Ama bi yere çarparsa fiber kırılır da, bu da içine göçer sac olduğu için. Yine fibere döneceğiz çaresiz. Yapan bi yer varsa kalıbı falan olan bi yer süper olur.

mehmet aynı spoiler i istiyoruz.inceden kalına doğru güzzel olur.yönetci abimizin aracındaki tam istediğimiz aslında.biraz stoplara yakın duruyor farklı göstermiş....d_darko top sport tamponu nerden kaça buldun kardeş ? tampona girmeyip lip mi alsam diyorum , nerde buluruz ki

top sport tamponu, engin var siteden, leon 1.8t aracı var. Kendisi cupra tampon taktığı için çıkan top sport tamponu ben aldım. O da boyada. Haftaya taktıracağım, bakalım nasıl olacak... Sonra servisten de cupra lip alacağım. Ama marşpiyel olmadan sırıtır herhalde biraz. Siyah çıtaları da beyaza boyatsam mı diyorum... Arka tampon üzerindeki çıtayı da söktürüp, doldurtup boyatsam mı acaba...

bu arada marşbiyel için müracat mevlüt zaten.far kaşıda 70 tl normal heralde ? kaput uzatmada çok yakışıyor toledolara ama nasıl olur maliyeti nedir bilmiyorum.far kaşı alırsan banada yolla fotoları mehmet

Mevlüt, duy sesimi :) Cupra marşpiyel yapıyor mu senin yaptırdığın yer?

ya bide cezmi abiye rica etsekte şu spoilerinin yakından çekilmiş ayrıntılı fotosunu görsek iyi olur..bu konu her açıldığında cezmi abinin spoileri gündeme geliyor..bir de sadece arkaya takılsa nasıl olur acaba sırıtırmı..cezmi abinin cam üstüyle harika olmuş gerçekten
bagaj üstünü tanımadığım fiberci ölçtü biçti anında kalıp yaptı bende yanındaydım ben söyledim o yaptı ve cuk oldu..sizde öyle yapın hatta bmw dan bahsedin elemanın hayal gücüde varsa arabanın başında yapar

<script src='http://img847.imageshack.us/shareable/?i=mg7738resize.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Geri
Üst Alt