Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım galba satılacak!!

Bir süre toplu taşımaya yönel :D:D Sonra evdekilere durumu açıkla, durumu izah et. Birde ailene güncel benzin fiyatlarını söyle... :)

keske kullanabılsem ama okula toplu tasımayla gıtmeye kalkarsam saat 6 da yollara dokulmem lazım zqaten ızmırın ıcınde yasasam arabayı cok kullanmıcam ama dag basında oturdugumuz ıcın baska sansım yok malesef aılem de benzın fıyatlarını farkında hergun sırkete gıdıp gelıyorlar :)

Ben Maşallah diyorum ama mesafe uzun ve seçilmiş olan olan araç bence yanlış :) bende günde 140 km yol gitme zorunda kalıcam artık toplamda ve dizel arayısımız basladı sende günlük yapman gereken yol gereği dizel tercih etmelisin

o kadar yol yapıyosan zaten bastan yanlıs secım yapmıssın motor secenegı konusunda

Bencede benimde günlük 150 km yolum vardı Silivri - B.paşa arasında o zaman Seat Cordoba dizel almıştım. Evlenip ist. taşınınca yol derdi bitti Leona geçtim ama yinede Lpg'li araç buldum.

Sana tavsiyem Lpg taktırabiliyorsan Lpg taktır yada Dizele geç

dizel uygun olur üzelme..ayda 800 tl büyük rakam...

ege üzülme 1.6 tdı dsg leon al sande keyfine bak

babam cıldırmıs durumda bana her hafta 200 TL den fazla benzın koydugu ıcın bu yuzden benm arabamı satmayı dusunup bana dızel bı arac almayı dusunuyo ama bu benı gercekten uzuyo:(

hafta 200 lira mazotla kaç kilometre yapabileceğıı bi duunurmusnuz. bence bırak satılsın dizel al rahat et. 200 lira ile 56 litre mazot alırsın. rahat rahat gezersin.

ben aracımı alırken 1.6 TDI yoktu malesef olsa gercekten ondan alırdım ama sunuda soylemek ısterım pazar gecesı gırtlagana kadar dolduruyorum depomu ve ben bı depo benzınle 700-800 km arası yol yapıyorum daha ne kadar ekonomık kullanabılırım kı arabayı :)

sen dizel leonda depoyu gırtlağına kadar doldur izmirde 900-1000km den aşşagıya duşmezsin. benim 1.9um izmire gitti adam 900kmden aşşağı yol yapmıyorum diyor. bence dizele geçç

benım aylık 400 lıra benzın gıderım.. gunde 30 km max yapıyorum onu ıstesem 15 max yaparım da ahh bu genclık :) babaam duysa sesımıde keske benımkınıde satıp dızel leon dsg yada dızel 2011 passat alsa ahh ahh:(:(

O kadar harcama yapmaktansa dizele dönüş çok mantıklı olur:)
1.4 TDI derim:D

xx

Geri
Üst Alt